Julia Roberts yeni bir habere rağmen evlilik sorunları nedeniyle kilo vermiyor. Dedikoducu Polis 'Evliliğinin sağlığına zarar verdiğini' iddia eden bir gazeteyi düzeltebilir. Gerçek şu ki, bir derginin iddia ettiği gibi çerçevesi 'küçülmüyor', ne de kocası Danny Moder ile olan ilişkisi tehlikede.

Göre TAMAM MI! Avustralya , 'Pals [Roberts], kilo vermesinin kendisi ve Danny’nin evliliğinin [a] kriz noktasına ulaşmasının doğrudan bir sonucu olduğunu düşünüyor.' Sözde 'uzman', yaklaşık 101 kilo ağırlığında göründüğünü söylüyor, bu da kendi boyundaki bir kadın için 'çok zayıf'. Aynı kaynak, 'Kendine bakmıyor' diyor.'Bazen iki insanın aşktan nasıl düştüğünü' genel olarak belirttikten sonra, dergi sözde bir 'içeriden' alıntı yapıyor: 'Julia mutlu aile imajını tanıtmayı seviyor, ancak gerçek bundan çok uzak. Kaynak, 'Arkadaşlar yakında boşanabileceklerini düşünüyor' diye ekliyor. Doğal olarak, yayın, Roberts ve Moder'ın ayrılacağına ikna olmuş görünen 'arkadaşların' kim olduğundan bahsetmiyor.

Ve magazin dergisi, belirsiz raporunun kanıtı olarak isimsiz ve izlenemeyen üçüncü şahısların söylentilerini kullanırken, Roberts'ın evliliği hakkındaki kendi sözlerine gelince, çıkış, artık geçerli olmadığı için yorumlarını reddediyor. Ama gerçek şu ki Roberts söyledi Harper’s Bazaar İngiltere bir kapak röportajında Kasım 2017 sayısı için mutluluğunu “kişimi bulmaya”, yani Moder'a atfediyor. 'Hayatımı hayatım yapan, mantıklı ve içimde parıldayan şeyleri düşündüğümde, bu o,' diye devam etti aktris.

Dahası, makalesini açıklamak için, TAMAM MI! Roberts'ın, Oscar ödüllü ve Moder'ın 'çoktan yabancılaşmış' ve evlerinden 'çoktan taşınmış' olduğunun kanıtı olarak kullandığı iki büyük karton kutu taşıyan fotoğrafları yer alıyor. Gerçekte, bu fotoğraflar bir ay önce çekildi. Robert, spor salonuna gittikten sonra Malibu'da ayak işlerini yapıyordu . Ve kilo vermek ve 'küçülmek' bir yana, Günlük posta , örneğin, bu fotoğrafları Roberts’ın 'etkileyici spor salonu bilenmiş figürü' ve 'tonlu kolları' hakkında bir fikir vermek için kullandı.

John Corbett Bo Derek verheiratet

Daha da önemlisi, sadece bir hafta önce, Roberts, Instagram'da bir fotoğraf yayınladı onun ve Moder sahilde sarılma. Yanına bir başlık yazdı, “Oh Summer, teşekkürler! Bizi mutlu ve cesur yaptın. JOY # aile zamanıyla ıslanan güneşin her anını kucakladık. ' Görünüşe göre evliliği tamamen sağlıklı ve dergi bir kez daha gerçekler konusunda zayıf.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.