Julia Roberts evini satıyor ve finansal sorunlar nedeniyle Los Angeles'tan ayrılıyor mu? Bu hafta sahte bir makalede bir tabloid bunu iddia ediyor. Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

Son sayısı Temasta koronavirüs salgınının neden olduğu ekonomik gerilemenin birçok Hollywood A-lister için ezici mali sıkıntılara neden olduğunu iddia ediyor. Bu ünlüler arasında, sözde, Julia Roberts da var. emlak portföyü görünüşe göre para sorunları nedeniyle küçülüyor. Gazeteci Roberts, geçenlerde Malibu'daki evini New York'ta bir çatı katı ve Hawaii'de bir malikane satmaktan “hemen sonra” sattığını söylüyor. Sözde 'içeriden' biri 'Küçülüyor, çünkü bunların nereye gittiğini kim bilebilir?'ist Prinzessin schwanger mit Zwillingen

İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, Roberts'ın 'Hollywood'un çılgınlığından bıktığını ve ona karşı daha mütevazı bir hayat sürmeyi planladığını' ekliyor. San Francisco'da yeni küçük yer . ' Roberts ve eşi, görüntü yönetmeni Danny Moder, bildirildiğine göre, 'çeşitli mülkler için ipotek ödemeleri, yönetici ve reklamcı ücretleri ve üç çocuğunu büyütme maliyeti' ile 'harcamalarını kısmak' zorunda kaldılar.

Dedikoducu Polis bu hikayenin sahte olduğunu doğrulayabilir. Gerçeklerin teknik olarak doğru olduğu hikayelerden biri, ancak tabloid onları tamamen yanıltıcı bir şekilde çerçevelendiriyor. The Güzel kadın star kısa süre önce New York, Hawaii ve Malibu'daki mülkleri sattı ve o ve Moder muhtemelen salgın nedeniyle çalışmıyor. Ancak, Roberts Mart ayında Malibu evini satarken, New York ve Hawaii mülklerini sattı Sırasıyla 2015 ve 2016'da, Malibu satışının diğer ikisinin 'iyileşme yolunda' olduğunu söylemek yanlış. Açıkçası, bu satışların koronavirüs nedeniyle paraya ihtiyaç duymakla ilgisi yoktu.

Ayrıca makale, Roberts'ın San Francisco'ya taşınmak için Los Angeles'taki evinden vazgeçtiğini öne sürüyor, ancak bu da pek doğru değil: Halen yalnızca Malibu'da iki başka evi daha var. bunlardan birinin sattığından daha büyük ve daha lüks olduğu söyleniyor. Ve San Francisco'daki o 'daha küçük yer'? Malibu'daki evini sattığından biraz daha fazla olan 8.3 milyon dolara mal oldu. Bu portföy değişimleri, belli ki para çaresizliği tarafından motive edilmiyor. Bu cephede Julia Roberts hakkında gerçekten endişelenmenize gerek yok.

Bu tam olarak şaşırtıcı değil Temasta Roberts hakkındaki bu saçmalığı yayınladı: aktris hakkında sahte dedikodulara neden olduğu için geçmişte pek çok kez magazin dergisini basmıştı. Geçen Kasım ayında dergi, sözde evlilik sorunları nedeniyle 'sağlık krizi' yaşadığını iddia etti. Roberts ve Moder söz konusu olduğunda bu yaygın bir mecazdır ve sık sık Gossip Cop'un yorgun anlatıyı düzeltmek için devreye girmesi gerekir.

ink master kat von d

Ondan önceki Mayıs, Roberts ve Moder Hawaii'ye bir gezi yaptı Gazetecinin ısrar ettiği 'evliliklerini kurtarmak' oldu. Çift Hawaii'ye sık sık seyahat ediyor ve bahsettiğimiz gibi, bir noktada orada bir evleri bile vardı. hem bu hikayeleri hem de daha fazlasını çürüttü: In Touch'ın Roberts’ın kişisel hayatına dair hiçbir fikri olmadığı açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.