Dır-dir Julia Roberts kocayı terk etmek Danny Moder için George Clooney ? Bu haftanın gazetelerinden birinde çıkan saçma iddia bu. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Göre National Enquirer , oyuncu ve 16 yaşındaki kocası 245 milyon dolarlık boşanma davası açıyor. Güvenilmez dergi, eşler arasındaki sözde sorunlar hakkında herhangi bir ayrıntı vermiyor, ancak 'ayrı hayatlar' yaşadıklarını ve üç çocuğu için bir velayet savaşına gidebileceklerini iddia ediyor.Çıkış ayrıca Roberts'ın uzun süredir arkadaşına döndüğünü ve Ocean's Eleven Evlilikle ilgili olduğu iddia edilen sorunların ortasında başrolü paylaştı. Sözde 'içeriden' biri tabloid'e 'George Julia'ya her zaman ağlaması için bir omuz verdi' diyor. '[Kocasını] terk etmeye karar verdiğinde karşılaştığı ilk kişi oydu.'

Sözde kaynak, Clooney'nin kendisini Roberts için daha uygun hale getirdiğini çünkü karısı Amal ile olan evliliğinin başı dertte olduğunu söylemeye devam ediyor. Şüpheli bahşişçi, 'Zaman zaman ayrı yatak odalarında kalmalarına bile neden olan sorunlar yaşıyorlar' diye ekliyor. “George, evlilik sorunlarının üstesinden gelmesine yardım etmesi için Julia'ya yaslanmaktan mutlu. Ve Danny ile devam eden sorunları düşünüldüğünde, ona tavsiye verebilecek bir konumda. ' Oradan, görünüşte sahte olan kaynak, kendi bölünmeleri resmileştiğinde Roberts ve Clooney arasında bir romantizmin gelişebileceğini tahmin ediyor.

Gerçekte, hiçbir yıldızın evlilik sorunları yok. Aslında, Biz Haftalık yakın zamanda bir makale adadı Roberts ve Moder'in Altın Küre'de 'PDA dolu gecesi' . Geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen ödül töreninde mutlu eşler masalarında öpüşürken görüldü. Etkinliğin ardından, Roberts bir Instagram fotoğrafı paylaştı Onun ve Moder, In-N-Out'tan burger aldıktan sonra arabalarında öpüşürken. Aktris, 'Dostumla Eğlenceli Geceler' resmini yazdı.

O esnada, Clooney ve eşi Birleşmiş Milletler galasında bir randevu gecesinin tadını çıkardı New York'ta geçen ay. Mutlu eşlere, gezileri sırasında oyuncunun ebeveynleri bile katıldı. Bir ayrılığın eşiğinde oldukları fikri de benzer şekilde temelsizdir.

Maalesef bu ilk defa değil Enquirer iki film yıldızı arasında kötü bir ilişki yaratmaya çalıştı. 2016 yılında, Dedikoducu Polis yanlış bir şekilde iddia ettiği için gazeteyi bastı Roberts ve Clooney eşlerini aldatıyorlardı birbirleriyle. Dergi ayrıca, ünlü bir oyuncunun aktris ile kocasının arasına gireceğini iddia etme alışkanlığına da sahiptir. Dedikoducu Polis daha önce haksız iddia ettiği için dergiyi bozdu Roberts ve Moder boşanıyorlardı buraya Güzel kadın başrol oyuncusu Richard Gere. Bu son rapor, güvenilmez bir kaynaktan gelen daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.