Julia Roberts dayanmıyor Richard Gere düzmece bir tabloid habere rağmen sözde “evlilik krizinin” ortasında. Aktrisin herhangi bir evlilik sorunu olmadığı için ona dönmesi için bir neden yok Güzel kadın destek için co-star. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir.

Göre TAMAM MI! Avustralya , aktrisin Danny Moder ile 16 yıllık evliliği tehlikededir ve arkadaşları, dramın fiziksel olarak ona zarar vereceğinden endişelenir. Güvenilmez çıkış, Gere'nin oyuncuyu ayağa kaldırmak için devreye girdiğini iddia ediyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “Julia kollarında gerginlik ve yorgunluktan çöktü ve Richard onu rahatlatmak için oradaydı. Julia kesinlikle perişan ve kelime şu ki, sadece kalbini boşalttı. 'Aktrisin sözde bir 'arkadaşı' daha sonra 'Julia her an çökebilecek gibi görünüyor. Yapması gereken ilk şey, sağlığını tekrar düzene sokmak. ' Şüpheli kaynak ekliyor: 'Richard onu biraz kilo vermesi için cesaretlendiriyordu ve tavsiyesini çoktan yürekten dinledi. Ne olursa olsun ona yine de zaman ayıracak. '

hatte Dolly Parton einen Schlaganfall?

Ancak, magazin gazetesinin olayları anlatmasıyla ilgili büyük bir sorun var: Roberts ve kocası boşanmanın eşiğinde değiller. Bu aydan daha erken, Roberts kendisinin ve Moder'ın Instagram fotoğrafını paylaştı sahilde sarılma. “Oh Summer, teşekkürler! Bizi mutlu ve cesur yaptın. JOY # aile zamanıyla ıslanan güneşin her anını kucakladık. '

O esnada, Roberts kocasını 'harika bir insan' olarak nitelendirdi bu ayın başlarında Toronto Uluslararası Film Festivali'nde bir röportaj sırasında. Oyuncu, 'Çok eğleniyoruz' diye ekledi. Ve sadece birkaç ay önce, Biz Haftalık adanmış bir hikaye yayınladı Roberts ve Moder'in 'sağlam, sevgi dolu evliliği.' Makalede 16 yıllık eşlerin 'birbirlerine karşı hala çılgın bir tutku ve sevgiye sahip oldukları' belirtildi. Yayın, ikisinin 'birbirlerine her zaman zaman ayırdıkları' için başarılı bir ilişki sürdürdüklerini söyleyerek devam etti.

whoopi goldberg verlässt die aussicht

Kayda değer, Dedikoducu Polis Amerikan versiyonunu bozdu TAMAM MI! Temmuz ayında yanlış bildirdiği için Roberts, 'mucize bir bebeğe' hamileydi 50 yaşında. Bu hikaye de doğru değildi, ancak yayının ve denizaşırı meslektaşlarının hikayelerini doğru tutamayacaklarını gösteriyor. Gere ile ilgili bu son makale daha saçma.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.