Julia Roberts eski erkek arkadaşına yaslanmıyor Jason Patric evlilik sorunları arasında Danny Moder Yanlış bir tabloid haberine rağmen. Hikayede sıfır gerçek var. Dedikoducu Polis kırabilir.

Göre KB Roberts, 90'ların başındaki kısa aşklarından yaklaşık 30 yıl sonra gizlice Patric ile yeniden bağlantı kurdu. İddia edilen bir 'içeriden' 'Julia ve Jason kontrol etmek için birbirlerine ulaşıyorlar. İlginç bir şekilde Julia'nın hayatından veya ilişkisinden ne zaman mutsuz olduğu anlaşılıyor.' Sözde kaynak ayrıca, Moder'ın yeniden birleşme konusunda üzüldüğünü, çünkü Roberts ve Patric'in '90'lardaki şok olaylar dizisine dayanan bir bağ paylaştığını' ileri sürüyor.Magazin gazetesi, Roberts'ın Kiefer Sutherland ile evlenmeye karar verdiği, ancak düğünden birkaç gün önce Patric ile İrlanda'ya uçtuğu yaklaşık 30 yıl önceki olaylara atıfta bulunuyor. Çift, ilişkilerini yaklaşık bir yıl sonra sona erdirdi ve Roberts, Moder'a yerleşmeden önce birkaç yüksek profilli erkekle çıkmaya devam etti. İkisi 17 yıldır evli ve üç çocuğu birlikte paylaşıyor. Güvenilmez çıkış, Roberts yeniden Patric'e yakınlaştıkça tarihin kendini tekrar edebileceğini öne sürüyor.

Wie alt ist Robbie Shapiro?

Prizin 'kaynağı', eski sevgililerin, yalnızca bir yıl birlikte olmalarına rağmen neredeyse otuz yıldır süren 'derin bir şefkat' paylaştıklarını iddia ediyor. Görünüşte hayali içeriden biri, 'Danny, bunca yıldır canlı tuttukları bağlantıyı kıskanıyor - ve Jason'ın ona oldukça yabancı olduğu gerçeği sinir bozucu,' diye ekliyor. Julia onları hiç tanıtmadı ve bu Danny ile alarm zillerinin çalmasına neden oldu. Jason'ın bir erkek olmasını diliyor ve bir adım öne çıkıp Julia'ya 'Bu hiç hoş değil' demesini istiyor - ama Jason da muhtemelen ona zarar vermeye cesaret edemez. '

Dedikoducu Polis Roberts ve Patric'in yıllar boyunca yakın kaldığına dair sıfır gösterge olduğunu hemen not etmeliyim. Magazin dergisinin makalesi tamamen rastgele. Yine de, hikayeyi 'Jason Patric'e ve Julia Roberts ile Danny Moder arasındaki ilişkiye hem de tamamen yanlış ve saldırgan' diyen Patric'in sözcüsü tarafından yayınladık. Onun adına konuşma yetkisine sahip olan Patric'in temsilcisi, Roberts ile yıllardır temas halinde olmadığını doğruluyor ve ekliyor: 'Bu saçma ve saldırgan hikayeyi kategorik olarak reddediyoruz.'

Maalesef bu ilk değil KB Roberts'ı keyfi olarak kocası dışında biriyle ilişkilendirdi. Bu yılın başlarında, çıkış yanlış bir şekilde iddia edildi Roberts ve Brad Pitt'in gizli bir ilişkisi vardı . Bu hikaye aynı zamanda tam bir uydurmadır.

auf den ersten Blick matt und bernsteinfarben verheiratet

Ağustosda, Dedikoducu Polis aktrisin ilişkisine bir kez daha saldırdığı için dergiyi bozdu. Roberts, evliliğini kurtarmak için estetik ameliyat yaptırıyordu. . Hikaye gülünçtü. Roberts'ın evliliğinin bozulmamış olmasına ek olarak, uzun zamandır estetik cerrahiye karşı açık sözlü.

Roberts ve Moder neredeyse yirmi yıldır mutlu bir şekilde evliler, ancak magazin dergileri sık sık onları ayırmaya çalışıyor. Roberts'ın, bu yazın başlarında yaşadıkları yıldönümleri de dahil olmak üzere, sosyal medyada sık sık kocasına sevgi dolu mesajlar göndermesi önemli görünmüyor. Aktrisin Patric ile onlarca yıllık aşkını içeren bu son makale temelsizdir ve havadan uydurulmuştur.

Suri Cruise und Tom Cruise 2020

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.