Julia Roberts yine magazin dergilerinde. Bu hafta, bir çıkış bunu bildiriyor onun kocası , Danny Moder , onunla çalışmak için imzaladığı için ona karşı 'sabrını kaybediyor' Denzel Washington ve ünlü oyuncuyu kıskanıyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı.Julia Roberts ve Denzel Washington Ekranda Yeniden Bir Araya Geliyor

Birkaç hafta önce Netflix, Roberts ve Washington'un ekip kurmak yeni bir film için Dünyayı geride bırakmak . Kadınlar Günü bu duyuruyu aldı ve saatler içinde, sadece filme imza atmanın Robert'ın kocasının 'endişeli' ve 'gergin' olduğu gülünç bir masal uydurmaya başladı, çünkü şüpheli derginin sözde içeriden birine göre, 'Julia ve Denzel bir uzun ve çok ilginç bir geçmiş. 'Solda Denzel Washington ve sağda Julia Roberts ile Pelican Brief

(Warner Bros.)Bradley Cooper und Lady Gaga Romantik

Bu geçmiş elbette şunları içerir: Pelikan Özeti , Roberts ve Washington'un 27 yıl önce birlikte oynadığı. Gazetenin 'kaynağına' göre, Roberts 'onunla bir daha takım olamayacak.' Magazin gazetesinin isimsiz habercisi, Julia Roberts'ın Denzel Washington'un ne kadar 'yetenekli, komik ve yakışıklı' olduğu hakkında konuşmayı bırakamayacağını iddia ediyor. İçeriden ekliyor: 'Julia, Julia için çok önemli olan bu sözde rüya adamla aylarca bir film setinde çalışacak.'

Son olarak, bu vicdansız kaynak, çekimler başladığında ne olabileceği üzerine kafa yoruyor ve şöyle diyor: '[Julia] yetenekli bir flört ve hatta en güçlü adamlar olabilir ve çarpıcı gülümsemesiyle eşleşemez.' Tamam, bu sahte raporla nereden başlayalım? En baştan nasıl olur.

Hikaye İncelemeye Devam Etmiyor

Muhtemelen doğrudur Denzel Washington Julia Roberts birlikte çalışmaktan heyecan duyuyor, ancak bu fikir Roberts kocasını aldatacak bir başrol oyuncusu olmak çok saçma. Moder ve Roberts neredeyse yirmi yıldır evliler. Hatta Roberts, geçen ay Instagram sayfasında Moder'a yazdığı sevgi dolu bir gönderi ile yıldönümlerini kutladı. İkincisi, uzun süredir evli olan tek kişi o değil.Soldaki Julia Roberts, kocası Danny Moder ile.

(Getty Images)

Denzel Washington, neredeyse kırk yıldır eşi Paulette ile evlidir. Ailesinin kendisi için ne kadar önemli olduğu defalarca gösterildi, öyleyse neden birisi rol arkadaşlarından biri için aniden düşeceğini düşünsün ki? Her iki oyuncu da eşleriyle evlendiklerinden beri düzinelerce filmi bir araya getirdi, peki bunu farklı kılan nedir? Size söyleyeceğiz: hiçbir şey.

Solda Denzel Washington, karısı Paulette ile.

(Jaguar PS / Shutterstock.com)

Wie heißen die Brüder Wayan?

Bu Tabloids Tarafından Eski Bir Trope

Tabii ki, bu pek de yeni bir bölge değil Kadınlar Günü . Magazin, daha önce kocasıyla ve bir rol arkadaşı arasında drama icat etmeye çalıştı. İki yıl önce, Roberts ve Moder'ın Brad Pitt için mücadele , Roberts’ın başrolü Meksikalı . İronik olarak, Roberts'ın Moder ile tanıştığı ve ilk aşk ilişkilerine başladıkları aynı film setiydi.

Zaman, tabloid için hiçbir şeyi değiştirmedi. Haziran ayında, Julia Roberts ve Danny Moder'ın ayrı karantinaya alma , New Mexico'da Roberts'la birlikte Moder, Malibu'daki evlerinde. Haber kaynağı, bir başka sözde 'içeriden' birinin 'Bir süredir evlilikleri için mücadele ediyorlar, ancak L.A. kilitlendiğinde, kendilerini 7/24 evde sıkışıp kalmış halde buldular' dediğini aktardı. Bir kere daha, Dedikoducu Polis İddiaya baktık ve bir kez daha bunun başka bir tam uydurma olduğunu gördük. Çift, sürekli aksini iddia etmeye çalışan bu güvenilmez tabloidine rağmen harika gidiyor.