Sahip olmak Julia Roberts ve onun kocası Danny Moder 'Ayrı mı büyüdü'? Tam olarak bir yıl önce bugün yayınlanan bir dergi makalesinin arkasındaki dayanak buydu. O zamanlar Dedikoducu Polis boşanmaları hakkındaki raporu çürüttü ve 12 ay sonra evliliklerinin durumuyla ilgili iddianın ne kadar yanlış olduğu daha da açık.

11 Şubat 2018'de, KB Roberts ve Moder'ın bölünmeye gittiğinde ısrar etti. Magazin gazetesi, on bir buçuk yıldan fazla bir süredir çiftin 'ayrı büyüdüğünü' söyleyen güvenilir bir 'içeriden' olduğunu iddia etti. Aynı isimsiz ve izlenemeyen kaynak, 'ayrı hayatlar yaşadıklarını' da iddia etti. Yayın hikayesinden o kadar emindi ki, daha önce Lyle Lovett ile evli olan Roberts'ın 'iki numaralı boşanma namlusuna baktığını' iddia etti. Hatta oyuncunun 200 milyon dolarlık varlığının tehlikede olduğunu iddia etti.Peki prizin kanıtı neydi? Aslında devam edecek pek bir şey yoktu ve filminin New York setinde Roberts'ın bir fotoğrafını kanıt olarak kullanmaya çalıştı Ben Geri Döndü, 'çöplükte' ve 'asık suratlı' bakıyor. Elbette, Roberts'ın ruh halinin evlilikle hiçbir ilgisi yoktu ve onun yerine, uyuşturucu bağımlısı oğluna yardım etmeye çalışan bir annenin etrafında dönen filmin karakterinde olmasıydı.

Wie lange ist Matt Damon schon verheiratet?

Makalenin geri kalanı, hakkında tamamen hayali bir hikaye de dahil olmak üzere diğer gerçek olmayan tabloid hikayelerinden oluşan bir koleksiyondu. Roberts, Richard Gere ile gizli bir aşk yaşıyor , ona Güzel kadın ortak yıldız. Ayrıca, hakkında zaten kanıtlanmamış bir rapor da atıldı. Roberts Moder'dan geçti , sözde evlerinden attığı kişi. Tabii ki Dedikoducu Polis O sırada haklı olarak, bu anlatıların hiçbiri uzaktan doğru değildi.

ist hoda kotb noch in der heutigen show

Geçen 365 gün içinde KB hakkında parçasını basmak Roberts'ın 'şok' boşanması , çiftin 'dağılmadığı' veya satış kanalının raporlamasının daha iyi hale geldiği aşikar. Örneğin Eylül 2018'de, Dedikoducu Polis Yanlış iddia edilen bir kapak haberi yayınladığında aynı magazin dergisini basmıştı. Roberts 'boşanma ızdırabı' içindeydi ve Moder'dan ayrılma duyurusu 'yakın' oldu. Ve sadece bir ay önce, benzer şekilde yayını, hakkında başka bir uydurma kapak hikayesi için çiviledik. Roberts ve Brad Pitt 'gizli bir aşk' içinde. Pitt’in temsilcisi bu makaleyi 'saçma' olarak nitelendirdi.

Derginin tuhaf hikayelerine rağmen, Moder'ın ve aktrisin 'ayrı hayatlar yaşamadığı' kolayca anlaşılıyor. Örneğin, sadece birkaç gün önce, Roberts, Roma'da bir randevudayken kocasından güller alırken fotoğraflandı. . Ve bir ay önce, Robert, Instagram'da ve Moder'ın öpüştüğü bir selfie paylaştı Golden Globes'un ardından Los Angeles'taki In-N-Out Burger'da yemek yedikten sonra.

Oscar ödüllü aktris, sahte boşanma söylentileri ve evliliğinin sağlığı hakkında bile seslerini duyurdu. Roberts, Oprah Winfrey ile Kasım sayısında bir röportajda paylaştı. Harper’s Bazaar , 'Hala duygularımı incitebilir', ancak 'evliliğiyle' ve birlikte buldukları 'mutlulukla' gurur duyduğu için sahte dergi kapaklarını görmezden geliyor. Goop için Gwyneth Paltrow ile aynı ay yapılan bir podcast röportajında, Roberts, Moder'ın ne kadar 'en sevdiğim insan' olduğunu vurguladı.

alter jake von staatlicher bauernhof

Bazı magazin dergileri ne isterlerse basabileceklerini düşünürken, Dedikoducu Polis Bu makaleleri hem iddialarından sorumlu tutmak hem de okuyucuları hangi çıkışlara güvenip güvenemeyecekleri konusunda eğitmek için yeniden ziyaret ediyor. Aktrisin Moder'dan 'ayrı büyüdüğü' iddiası 2018'de doğru değildi ve 2019'da bunun tam bir yalan olduğu daha da netleşti.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.