Julia Roberts kızgın değil Richard Gere sözde kız arkadaşına evlenme teklif ediyor Alejandra Silva , uydurma bir tabloid haberine rağmen. Başlangıç ​​olarak, oyuncu nişanlanmadı. Ek olarak, Roberts ona aşık değil Güzel kadın ortak yıldız. Dedikoducu Polis tamamen yanlış olan bu hikayeyi özellikle çürütebilir.

Dedikoducu Polis seslendi Star geçen yıl sahte bir kapak haberi yayınladığı için Roberts ve Gere 'gizli bir aşk' içindeydiler. İddiada hiçbir gerçek yoktu ve Oscar ödüllü aktris, 15 yıldan fazla bir süredir Danny Moder ile evli. Ne yazık ki, güvenilmez dergi şimdi Gere'nin soruyu Silva'ya sorarak eski yardımcı yıldızına ihanet ettiğini gösteren bir takip hikayesi yayınladı.Sözde bir 'kaynak' çıkışına, 'Julia, Richard'ın haberleri konusunda çok kızıyor olmalı, özellikle de kendisinin ve Alejandra'nın Fransa'dayken kaçtığına dair söylentiler var' dedi. Julia, kelimenin tam anlamıyla on yıllarını bu adamı severek geçirdi ve yoğun, güçlü bir bağları var. Elbette onu ilk tebrik eden o olacak, ama derinlerde onun ruh eşinin başka birine bağlılığını görmek üzücü olmalı. '

Magazin gazetesinin içeriden olduğu iddia edilen kişi, Roberts'ın evliliğinin başının belada olduğuna dair yanlış söylentileri yeniden canlandırmaya devam ediyor ve aktris ve kocasının 'bir süredir ayrı hayatlar yaşadıklarını' iddia ediyor. Sözde ihbarcı ekliyor: 'Bunu tamamen bırakmaları an meselesi.' 'Kaynak' ayrıca Roberts'ın sözde evlilik sorunları arasında Gere'ye dayandığını iddia ediyor.

Fakat Dedikoducu Polis Duruma yakın bir kaynakla görüştük, sadece tabloid raporunun birkaç düzeyde yanlış olduğunu bize garanti etti. Birincisi ve en önemlisi, Gere ve Silva meşgul değiller, bu yüzden tüm bu hikaye yanlış bir önermeye dayanıyor. İkincisi ve aynı derecede önemli olan, Roberts ve Moder'ın evlilik sorunları yok. Ve tekrarlamak gerekirse, Güzel kadın co-stars hiçbir zaman bir öğe olmadı. Dedikoducu Polis sadece yayının olaylarla ilgili hiçbir gerçeğin olmadığını teyit edebilir.

Doğru olmasına rağmen Roberts ve Gere arkadaş kaldı 1990 romantik komedilerinin setinde tanıştıklarından beri ilişkileri her zaman platonik olmuştur. Aktris, arkadaşı nişanlanırsa kesinlikle üzülmezdi, ama Gere ne olursa olsun kız arkadaşına evlenme teklif etmedi. Derginin makalesi sadece bir yalan derlemesidir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.