Julia Roberts Hollywood'un en önde gelen kadınlarından biri, peki aktris A listesindeki diğer bayanlarla çekişiyor mu? Magazin dergileri, Güzel kadın star, sektördeki birkaç meslektaşıyla anlaşamıyor. Dedikoducu Polis bu iddialar hakkında birkaç rapor topladı. İşte bildiklerimiz.

Julia Roberts ve Jennifer Aniston TV Kraliçesi Olmak İçin Kavga mı Ettiler?

2018 yılında National Enquirer Julia Roberts ve Jennifer Aniston belirtti kimin şovunun daha büyük bir hit olacağı konusunda kavga ediyorlardı . Aniston'ın serisi, Sabah Gösterisi , Apple + 'da yayınlandı. Roberts’ın şovu Eve dönüş , Amazon'da galası yapıldı. Tabloid, ikisinin bir zamanlar arkadaş olabileceğini iddia etti, ancak ikisi 'yeni TV şovlarıyla doğrudan rekabet içindeydi, işler inanılmaz derecede gerginleşti.' İçeriden biri, Roberts ve Aniston'ın 'kafa kafaya' gittiğini, çünkü hiçbirinin kaybetmek istemediğini daha da açıkladı. Dedikoducu Polis sahte hesabı bozdu. Roberts’ın gösterisinin ilk çıkışı o yılın Kasım ayında, Sabah Gösterisi bir yıl sonra yayınlandı. Gösterileri neredeyse 365 gün arayla ortaya çıktığında bu eğlencelerden biri neden en üst sırada yer almak için savaşır?Julia Roberts Lady Gaga'yı Dissediyor mu?

2019 yılında Yaşam tarzı iddia edilen Roberts Lady Gaga'yı o yılki Eleştirmenlerin Seçimi Ödüllerinde küçümsedi . Yayın, Roberts'ın şarkıcıyı selamladı ve kucakladı. Bir yıldız doğdu Kostar, Bradley Cooper, ancak pop yıldızını tamamen görmezden geldi. Bir ihbarcı, Gaga'nın 'Julia'nın övgülerini söylememesinden rahatsız olduğunu' açıkladı ve ekledi, 'Julia'nın onayı Gaga'nın resmi olarak bir oyuncu olarak kabul edildiği anlamına gelir, ancak Julia Gaga'nın abartıldığını düşündü.' Elbette, Julia Roberts Amerika'nın sevgilisi olarak kabul ediliyor, ancak Lady Gaga'nın 'onayına' ihtiyacı yoktu. Dedikoducu Polis iki yıldız arasında herhangi bir sorun olmadığını doğrulayan duruma yakın bir kaynakla da görüştü.

Julia Roberts, Gwyneth Paltrow ile Bir Çizgiyi Geçti?

Yaklaşık aynı zamanda, Dedikoducu Polis NaughtyGossip.com'dan Gwyneth Paltrow'u iddia eden bir hikaye hakkında haber yaptı Julia Roberts ile dana eti vardı . Web sitesine göre, Paltrow, Roberts'ın eski kocası Chris Martin ile takılmasıyla ilgili sorunlar yaşadı. Yaramaz Dedikodu , ancak, genellikle çürütülür Dedikoducu Polis ve bu hikaye daha çok aynıydı. Dedikoducu Polis raporu tamamen saçma olarak reddeden bir Paltrow sözcüsüne ulaştı. Ayrıca Roberts, Paltrow’un podcast'inde göründü. Goop . Paltrow'un sahip olacağından şüpheliyiz. Kaçak gelin aktris, eğer ikisi anlaşmazsa şovunda.

Julia Roberts ve Natalie Portman’ın Lipstick Feud'u

Son zamanlarda Enquirer Julia Roberts ve Natalie Portman'ın kendi ruj markalarına karşı savaşta . Gazete, eski kostarların artık arkadaş olmadıklarını, çünkü Portman'ın Roberts'ın Lancome repliğini 'gölgede bırakmak' istediğini iddia etti. 'Natalie, Julia'nın en sevdiği renklere odaklanarak, Julia'nın Lancome ile yıllar içinde ne kadar büyük bir ilişki kurduğunu izledi ve Dior ile yeniden yaratmaya çalıştıkları şey de bu,' diye dedikodu yaptı. Kaynak, Portman'ın onunla arkadaşlığından kurtulmasının iyi olduğunu ekledi. Daha yakın Kostar, 'onu kopyalayıp ortak arkadaşlarına Dior makyaj ürünlerini satın almalarını söyleyerek.' Dedikoducu Polis raporu netleştirdi ve çoğu Hollywood aktris ve modelinin kendi kozmetik markalarının, özellikle de rujunun olduğunu açıkladı. Portman ve Roberts'ın 'ruj savaşı' yaşaması mantıklı olmaz.

Kısacası, magazin dergileri genellikle Hollywood'da bir kan davası olduğunu iddia etmeyi severler. Söz konusu ünlüler tarafından sorunların olduğu onaylanmadıkça, okuduğunuz her şeye inanmamak en iyisidir.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Pete Davidson’un 'SNL' Oyuncuları Onun Çıkmasını İstiyor

Rapor: 'Rail-Thin' Renee Zellweger 'Extreme' 500 Kalorili Diyet Üzerine

Alex Rodriguez, Ben Affleck’in Jennifer Lopez Hakkındaki Yorumlarına 'Öfkeli'

Demi Moore’un 'Korkunç Yeni Yüzü' Arkadaşları ve Aileyi Kaygılandırmak?

Kate Middleton und William betrügen

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli