Yapar Julia Roberts kocası nedeniyle bekar bir anne gibi hissetmek Danny Moder İhmal mi? Bu hafta bir gazetenin iddia ettiği şey bu. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Bu hafta 'Hollywood'un En Kötü Kocaları' bölümünde, Yaşam tarzı Roberts'ın kocasının davranışlarından etkilendiğini iddia ediyor. İsimsiz bir 'kaynak' tabloid'e 'Julia kocasını ağırlığını çekmemekle suçladı' dedi. 'Alanını seviyor ve onu her şeyi yapması için bırakıyor - bu da Julia'yı genellikle bekar bir anne gibi hissettiriyor.' Şüpheli habercisi devam etti, 'Danny'nin evde daha fazla yardım etmesi gerektiğini ama hiçbir şeyin değişmediğini açıkça belirtti.'Kelly Ripa und Michael Strahan Affäre

Bu hikaye daha yanlış olamazdı. Roberts'ın Instagram hesabına erişimi olan herkes - yani herkes - evliliklerinin güçlü olduğunu kendi gözleriyle görebilir. Moder'a olan sevgisini gösteren sık paylaşımlarının yanı sıra Roberts, bir baba olarak ona olan minnettarlığını dile getirdi. Geçtiğimiz Pazar, Güzel kadın aktris, Moder'ın bir fotoğrafını yayınladı ve tüm Babalar ve Baba figürlerine 'Babalar Günü Kutlu Olsun' diledi. Özellikle bu adam. ' Belki de tabloid bu makaleyi Babalar Günü'nden bu kadar kısa bir süre sonra yayınlamamalıydı.

https://www.instagram.com/p/CBtm8iMMfvV/

Kayda değer: birkaç yıl önce, Roberts, Oprah Winfrey ile bir röportaj verdi. Harper’s Bazaar Evliliğinin sona ermesiyle ilgili magazin dedikodularını görmenin onu “rahatsız ettiğini” belirtti. Yine de duygularımı incitebilir, çünkü evliliğimle çok gurur duyuyorum, dedi Winfrrey'e. 'Birlikte bulduklarımızda çok fazla mutluluk var.'

Magazin dergileri yıllardır ikna olmuşlardır. Roberts ve Moder'in evliliği çöküyor Aksine işaret eden tüm kanıtlara rağmen. 2018'in sonlarında, Dedikoducu Polis seslendi L & S’ler satış ortağı yayını Star eşlerin olacağını yazmak için o Noelden sonra boşanmak . Hikaye aptalcaydı - o ayın başlarında, Roberts bir röportajda Moder'in hayatını 'en inanılmaz, tarif edilemez şekilde' değiştirdiğini belirtti.

Faith Hill und Tim McGraw lassen sich scheiden

Daha yakın zamanda, National Enquirer, aynı şirkete ait olan Moder, Roberts'ı başka bir adamı öperken yakalamıştı . Tabloid'in söylediği 'Aşka aç' Roberts, bir Oscar etkinliğinden sonra 'Danny Moder'ın burnunun dibinde' restoran sahibi Bruce Bozzi'yi öpüşürken görülmüştü. Dedikoducu Polis hikayeye güldü: Bozzi eşcinsel ve evli ve o ve Roberts vedalaşırken yanaklarından öpüştüler. Hiç kimse etkileşimlerine bakamadı ve Roberts'ın kocasını önünde aldattığını düşünerek ciddi bir şekilde uzaklaşamadı.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.