Dır-dir Julia Roberts şimdi bekar bir kadın mı? Bir tabloid, aktrisin kocası tarafından metin yoluyla terk edildiğini iddia ediyor. Hemen rapora atlayalım.

Julia Roberts Metin Üzerinden Atıldı mı?

'Julia’nın Kalp Kırığı, Metinle Dumped!' en son makalenin başlığını şu şekilde okur: Kadınlar Günü . Gazeteye göre Julia Roberts ve Danny Moder'in 18 yıllık evliliği, telefonuna aldığı endişe verici bir mesaj nedeniyle bozuldu. Yayın, hikayeye referans olarak sahilde yürüyen aktrisin tek başına telefonuna bakan bir fotoğrafını kullanıyor. İçeriden biri, 'Ne gördüyse iyi haber değildi' diyor.Kaynak devam ediyor, 'Telefonuna yapışmıştı ve gerçekten mutsuz görünüyordu.' Dergi daha sonra evliliğinin tehlikede olduğunu ima eden çeşitli söylentilere atıfta bulunur. 'Bugünlerde farklı sayfalardalar. Julia yükseldi ve onu ve üç çocuğunu San Francisco'ya taşıdı ve görünüşe göre hepsini perişan etmiş. Danny, yapabildiği her an Los Angeles'a kaçar ”diyor başka bir isimsiz kaynak.

İçeriden ekliyor: 'New Mexico'daki dağ tatillerinde genellikle beyaz bir Noel'i tercih ettiği için, Noel sezonunda Hawaii'de olmalarına şaşırdım. Ama Danny hevesli bir sörfçü, bu yüzden bu bir başarabilir ya da geziyi bozabilirmiş gibi görünüyor. Ve resimlere bakarsak, işler pek iyi gitmiyor. '

Söylentiler doğru olabilir mi?

Yayın ayrıca, eşlerin Şubat ayından bu yana toplum içinde birlikte görülmediklerinden de bahsediyor. Kabul edelim ki, hala COVID-19 salgınının ortasındayız. Bununla birlikte, bilgi veren kişi ayrıca resmin Roberts'ın Instagram'da paylaştı çiftin 18. yıldönümü için 'sadece görünüş içindi' ve daha fazlası değil. Tipster, 'Aralarında çok uzun zamandır bir şeyler varmış gibi geliyor, son olabilir' diye sonlandırıyor.

Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Julia Roberts (@juliaroberts) tarafından paylaşılan bir yayın

Bu Hikayeyi Daha Önce Pek Çok Zaman Duymuştuk

Maalesef dergi için Dedikoducu Polis günler önce ayrı bir tabloidden benzer bir anlatıyı bozdu. Yeni fikir Julia Roberts ve Danny Moder'ın Hawai seyahatlerine denemek için gittiklerini savundu. evliliklerini kurtarmak . Yayın ayrıca, gezinin, ikisinin bir şeyleri çözüp çözemeyeceğini görmek için bir 'test' olduğunu iddia etti. Dedikoducu Polis Ancak yaptığımız gibi sahte raporu düzelttik geçmişte birkaç kez. Artı, Roberts ve Moder’ın evliliğinin darmadağın olduğu fikri, sırf Güzel kadın yıldız bir kumsalda tek başına yürüdü ve telefonuna baktı, şimdiye kadar duyduğumuz en saçma anlatılardan biri.

Bunlara ek olarak, Kadınlar Günü Roberts ve evliliği söz konusu olduğunda en güvenilir kaynak değil. Geçen yıl dergi, Roberts'ın evlilik sorunları arasında saklanıyor . Yaz boyunca, tabloid yanlış bir şekilde Moder'ın Denzel Washington ile çalışan Roberts'ı kıskandı . Açıkçası, dergi aktris ve kişisel hayatı hakkında herhangi bir fikirden yoksundur.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Sharon Osbourne’un 'Diva' Davranışı 'The Talk' dan Kovuluyor mu?

Tom Selleck’in Kızı kimdir? Hannah Margaret Selleck Hakkında Her Şey

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Ben Affleck’in Ana de Armas ile 'Derin Su' Yeniden Çekimleri Nedeniyle Kayalarda İlişkisi?

Shaq’ın Kız Arkadaşı Kimdir? Shaquille O'Neal'e ve Çıktığı Kadınlara İçeriden Bakış

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.