Julia Roberts kocası tarafından 'terk edilmemiş' Danny Moder oyuncu için Katheryn Winnick , yanlış bir tabloid haberine rağmen kendisinden 10 yaş küçük. Dedikoducu Polis sahte hikayeyi çürütebilir. Doğrusu yok.

ist Bill Clinton bei schlechter Gesundheit

Göre KB görüntü yönetmeni, filmde çalışmak için 17 yıllık karısını 'terk etti' Bayrak günü Kanada'da, filmin yıldızlarından biri olan Winnick'e yakın büyüdüğü iddia ediliyor. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye, Moder'in aktrisle en çok “Vikings” dizisindeki rolüyle tanınan “yoğun bir bağ” paylaştığını söyler.Sözde kaynak, Roberts ve Moder'ın sette buluştuktan sonra çıkmaya başladıklarını belirtiyor. Meksikalı 2000 yılında, bu da meslektaşlarına aşık olma geçmişi olduğu anlamına geliyor. Oradan, şüpheli ihbarcı, Roberts'ın sözde 'evlilik sorunları' arasında kilo verdiğini iddia ediyor ve ekliyor: 'Zor zamanlarda diyetini ihmal etme eğiliminde oluyor ve çok az uyuyor, bu yüzden kilolar sadece eriyip gidiyor.'

Görünüşte sahte olan içeriden ekliyor, 'Onların bunu yaşamaları üzücü, ama bir süredir düzeliyor. Julia'nın evliliklerinin uzun sürmesini istiyorsa rahatlaması ve Danny'ye güvenmesi gerektiği çok açık. ' Gazetenin 'kaynağı', iddia edildiği gibi, kocası başka bir kadına yaklaşıyorsa Roberts'ın neden daha güvenilir olması gerektiğini açıklamıyor.

Yine de şüpheli habercisi devam ediyor, 'Danny, Katheryn ile ilgili hiçbir şey yapmıyor ve hiçbir şey için paranoyak davranıyor. Bu evliliğin sürmesini istiyor ama onun soğuk bir hap almasını diliyor. O zaman huzur içinde yaşayabilir ve bunun gibi aptalca, gereksiz şeyler için çekişmeyi bırakabilirler. ' Bir kez daha, Moder'in karısını Winnick için 'terkettiğinde' ısrar eden çıkış 'kaynağı' idi, bu nedenle anlatıyı Roberts olarak değiştirmek 'paranoyak' tüm önermeyle çelişiyor.

ist Jennifer Aniston aus Brad Pitt

Derginin belirli bir hikayeye bağlı kalamamasının nedeni, bunların hiçbirinin uzaktan doğru olmamasıdır. Sadece birkaç hafta önce Roberts, Instagram'da kocasına bir övgü yayınladı 17. evlilik yıldönümleri şerefine. Paylaşımında, aktris, kocasının bisikletine bir tekerleği fırlattığı eski bir fotoğrafıyla birlikte bir tişört giyerken görülüyor. '17 Yıl # TheWheelieKingsWife' başlığını ekledi. Ayrıca, The Blast'ın iki haftadan daha kısa bir süre önce bir makale yayınladığına dikkat edilmelidir. Roberts, iPhone'unun duvar kağıdı olarak kocasının yüzünün bir fotoğrafını kullanıyor .

Ocak ayında Dedikoducu Polis seslendi KB haksız yere iddia etmek için Roberts, Brad Pitt ile gizli bir aşk içindeydi . Durum bu değildi. Geçen Eylül, tabloid yanlış haber yaptı Roberts boşanmaya gidiyordu ve 'sağlığına zarar veriyordu.' Ve Şubat 2018'de, Dedikoducu Polis hakkında bir hikaye uydurduğu için yayını bozdu Roberts ve Moder 200 milyon dolar boşanıyor . Güvenilir olmayan çıkış, aktrisin 17 yıldır güçlü olan evliliğine dair sıfır kavrayışa sahip.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.