Avustralya tabloidinden bir hikaye KB 'Julia’nın 200 Milyon Dolarlık Boşanma Şoku' başlıklı, Julia Roberts 15 yıllık kocasını terk etmek üzere olan 'kaçak bir eş' Danny Moder . Fakat Dedikoducu Polis bu gerçek olmayan raporu düzeltebilir. Tüm makalenin 'yanlış' olduğu söylendi.

Roberts'ın köylü şarkıcısı Lyle Lovett ile nasıl kısa bir süre evli olduğunu ilk kez belirttikten sonra yayın, aktrisin 'işler değişmezse iki numaralı boşanma variline baktığını ... ve hızlı bir şekilde' sürdürdüğünü belirtiyor. Sözde 'içeriden' biri, Avustralyalı kuruluşa Roberts ve Moder'in basitçe 'ayrı büyüdüğünü' söyler. Ve dergi, öncülünü desteklemek için, yeni filminin New York City setindeki Roberts'ın bir fotoğrafını içeriyor. Ben Geri Döndü , Oscar ödüllü kişinin 'asık suratlı' göründüğünü ve 'aklına bir şey yüklüyormuş gibi ...' göründüğünü söyleyen sözde bir 'seyirci' teklifi ile.Oradan, magazin, Moder'ın 'içeriden' olduğu iddia edilen bir kişi 'Şu anda harika değil' demeden önce 'Kaliforniya'da çocuklarıyla kalmış gibi göründüğünden' bahsediyor. Ayrı hayatlar yaşıyorlar, kesinlikle bir şeyler var gibi görünüyor. ' 'Julia o kadar kasvetli ve setteki her zamanki kabarcıklı hali değil,' diye devam ediyor şüpheli bahşişçi.

Was ist mit Sandra Bullock passiert?

Ve derginin aynı derecede güvenilmez olanlardan daha önce çürütülmüş hikayelere atıfta bulunmadan önce sahip olduğu tek şey bu. Star . Down Under yayını, Kasım ayında Amerikan tabloidine sözde bir 'kaynak' dan alıntı yapıyor: 'Danny'nin tüm eşyalarını taşındı ve şimdi sokağın karşısındaki bu' bekar kulübesinde '... Arkadaşlar Julia'nın onu asla geri alamayacağından endişeleniyor.'

Roberts hakkındaki yeni hikaye zaten yeterince yanlış değilmiş gibi, Avustralyalı şirketler 'çiftin evliliğindeki bir diğer önemli sorun da Danny’nin Julia’nın kendisiyle devam eden ilişkisine kızgınlığıdır. Güzel kadın başrol oyuncusu Richard Gere. ' Tabloid, iki eski kostarın 'Danny canlı bırakarak filmin 25. yıl dönümünü kutlamak için 2015 yılında yeniden bağlandıktan sonra' gizli akşam yemeği buluşması 'için buluşmaya başladığını söylüyor.'

Dergi, gerçeklere meydan okuyan makalesini, muhtemelen uydurma 'içeriden' biri olarak 'Ne kadar uzun süre ayrı kalırlarsa, bir araya gelmek o kadar zor olur. Geri dönüşü olmayan bir noktaya gelmiş olabilirler. ' Aslında öyle görünüyor KB gerçek dışı raporuyla bu noktayı geçti.

Hemen ardından, Roberts ve Moder yakın zamanda bir 'boşanma şoku' yaşamayacaklar. Oyuncu iddia edildiği gibi “kaçak bir eş” de değil. Ek olarak, New York'ta son filmi üzerinde çalışırken, Moder'in 'çocuklarıyla Kaliforniya'da kalmasının' nedeni, çocukların okula gittikleri yer olması.

Ayrıca, setteki 'izleyiciden' gelen hesap Ben Geri Döndü saçmalık. Aktrisin dergisinde kullandığı fotoğraf, çektiği bir sahneden “asık suratlı” görünüyordu. İçinde Ben Geri Döndü Roberts, Lucas Hedges'in annesini oynuyor ve çeşitli raporlara göre, oğlu Noel arifesinde beklenmedik bir şekilde eve döndüğünde karakteri şüpheleniyor, ancak kendisi bir tür tehlikede. Roberts'ın sette 'zihninde bir şey varmış gibi göründüğü iddiası, tam da vurulan sahnenin gerektirdiği şey olduğu için.

Bundan sonra, Avustralya satış mağazası tamamen gerçek dışı Star hikayeyi örtmek Dedikoducu Polis çiftin sözde ayrıldığı hakkında birkaç ay önce basıldı. Süpermarket tabloidinin Moder ve Roberts'ın ayrı yaşadığına dair aşağı yukarı küfür etmesine rağmen, Dedikoducu Polis haklı olarak, mutlu bir şekilde evli kaldıklarını söylediler. İçeriden biri bize, öykünün yüzde 100 'yanlış' olduğunu ve zamanın doğru olduğumuzu bir kez daha kanıtladığını söyledi.

Daha sonra dergi, Moder ve Roberts için 'bir diğer önemli anlaşmazlık noktasının' Gere ile 'gizli akşam yemeği buluşması' olduğunu iddia ediyor. Ama hepsi yalan. Hakkında sahte anlatı Roberts ve Gere gizli bir aşk yaşıyor sayesinde geçen yaz başladı Star ama bu yüzde 100 kurgu. Hatta bir Gere temsilcisi, Dedikoducu Polis birçok durumda yanlıştır.

Temelde, Avustralyalı tabloid, görünüşe göre, Roberts'ın yeni filminin setinden bir fotoğraf çekti ve etrafında sahte bir 'boşanma' makalesi üretti. Daha sonra, geçmişin çürütülmüş raporlarıyla uydurma hikayesini desteklemeye çalıştı. Yine de Dedikoducu Polis Her makalenin doğruluğunu kontrol ediyor ve bir Roberts kaynağı bize derginin hikayesinin tamamen 'yanlış' olduğunu söylüyor.

Ama bunu sadece biz söylemiyoruz. Oyuncu kısa süre önce Moder'ı övdü. Roberts, Aralık sayısında Modaya uygun iyi bir yaşamın anahtarlarından biri 'doğru kişiyle evlenmektir.'

Sexvideo von Kylie Jenner

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.