Dır-dir Julia Roberts 'boşanma ıstırabında'? Yeni bir tabloid kapak hikayesinde kocayla 'evlilik draması' iddia ediliyor Danny Moder 'sağlığına zarar veriyor.' Dedikoducu Polis Ancak gerçek olmayan raporu bozabilir.

KB 'Hollywood'un altın kızı geçtiğimiz günlerde Los Angeles'ta aşırı derecede sıska görünüp strese girdiğinde hayranlar şaşkına döndü.' Sözde 'dostlar', Roberts’ın 'kilo vermenin kendisinin ve Danny’nin evliliğinin kriz noktasına ulaşmasının doğrudan bir sonucu olduğuna' inanıyor. Oscar kazananla hiç tanışmamış sözde bir 'uzman', 'yaklaşık 46 kg [101 pound] ağırlığında olduğunu ve bu onun boyundaki biri için çok zayıf olduğunu' tahmin ediyor. Yalnızca fotoğraflara dayanarak, bu kişi 'Kendine bakmıyor ve kendini çok zayıflatıyor' diyor.Ellie Kemper verrücktes Blowjob Mädchen

Bu izlenemeyen 'uzmanın' Roberts'ın 'kendini çok ince yaydığını' nasıl anlayacağı belirsiz. Ve sadece paparazzi anlık görüntülerine dayanarak 'kendine bakıp bakmadığını' yargılamak haksızlık olur. Ancak dergi, Roberts ve Moder’ın 'yakın çevresinin artık yakın bir boşanma duyurusu için kendilerini hazırladıkları' konusunda ısrar ediyor. İddia edilen bir 'içeriden' ısrar ediyor, 'Arkadaşlar yakında boşanabileceklerini düşünüyor.'

Sözde sorun nedir? Sözde bahşişçi, 'Julia'nın kariyeri yine kızgın ve bu, kendisi ve Danny için büyük bir çekişme kaynağı oldu' diyor. Roberts'ın profesyonel hayatı ile meşgul olduğu, Moder'ın çocuklarıyla evde olduğu ve çalışmadığı için 'mutsuz' olduğu iddia ediliyor. Buna karşılık, Roberts'ın görüntü yönetmeni yapar projelerden uzaklaşırsa, ilişkileri üzerinde çalışarak başladığı için 'sapabilir' Meksikalı birlikte.

Adı bilinmeyen bir 'kaynak' olduğunu iddia ederken, 'Karmanın kendi yoluna geleceğinden endişeleniyor,' diye ekliyor ve benzer şekilde anonim 'içeriden' ekliyor, 'Hâlâ birbirlerini önemsiyorlar. Ama sorunlarının üstesinden gelinemeyecek kadar büyük olduğunun farkındalar. ' Yayın ayrıca aktrisin çürütülmüş bir duruma dayanarak evinden 'çoktan taşındığını' tahmin ediyor TAMAM MI! Yanlış iddia edileni rapor et Roberts ve Moder boşanmanın eşiğindeydiler .

O parçayı birkaç gün önce kırarken, Dedikoducu Polis yıldızın kendisinden, evliliğin hala güçlü olduğunu kanıtladığına işaret etti: 4 Eylül'de, Roberts Instagram'da bir fotoğraf yayınladı Kendini ve Moder'ı kucaklıyor. Başlıkta '#familytime' hashtagini kullandı ve 'Yaz, teşekkürler! Bizi mutlu ve cesur yaptın. KEYİFLİ güneşin battığı her anı kucakladık. ' Okuyucular, Roberts’ın gönderisine, dedikodu medyası tarafından alıntı yapılan izlenemeyen 'içerdekiler' ve 'kaynaklardan' çok daha fazla hisse koymalıdır.

Görünüşüne gelince, Roberts, yeni TV şovunu tanıttığında her zamanki gibi ışıl ışıl parlıyordu. Temmuz sonunda. Ve ağustos ayında Roberts bir kolsuz bluzla ayak işleri yaptı Moder ile kahve içmek için dışarı çıktıktan bir gün sonra kaslı kollarını gösterdi. Ve yukarıda belirtilen 'ilgili kaynak', KB hikaye 'yıllardır bu kadar zayıf olmadığını' ilan ediyor Roberts'ın yıllar boyunca fotoğrafları aslında her zaman ince bir çerçeveye sahip olduğunu gösteriyor. Başka bir deyişle, 'endişelenmek' için bir neden yok ve Moder ile ilişkisinin iyi olduğu göz önüne alındığında, açıkça herhangi bir 'boşanma ızdırabı' çekmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.