Julia Roberts ve Danny Moder aktrisin doğum günündeki kavgadan sonra patlayıcı bir boşanmaya mı gidiyor? Bu bir tabloidden cesur iddia. Dedikoducu Polis saçma ve yanlış buldu.

KB özellikle 'destansı bir kavgadan' sonra çift için 'sonun yakın olabileceğini' iddia ediyor. Dramaya ek olarak, tüm olayın geçen ay Roberts’ın 52. doğum gününde gerçekleşmiş olması da tabloid'e göre. Bir kaynak dergiye, 'Danny'nin tamamen dışarı çıkmasını bekliyordu - bir parti, elmaslar, işler,' dedi. Julia, onu yeterince çaba sarf etmemekle suçladı, bu da Danny'nin hoşuna gitmedi. Bazen hiçbir şeyin onun için yeterince iyi olmadığını hissediyor ve bundan sıkılıyor. ' İçeriden birisine göre bu olay 'tam anlamıyla çığlık atan bir maça dönüştü'.

Çıkış, daha sonra 'bu tür tartışmaların' 'gittikçe daha fazla gerçekleştiğini' ve hiçbir şey değişmezse çiftin '200 milyon dolarlık boşanma' yoluna gidebileceğini iddia ediyor. 'Julia ve Danny, yüzlerini kurtarmak için birleşik bir cephe oluşturdular, ancak kapalı kapılar ardında evlilikleri bir ip ile asılı duruyor' diye iddia ediyor. Tamamen farklı bir 'kaynak', 'Kıvılcım ikizleri doğduktan sonra evliliği terk etti' diye ekliyor. 'İkisinin de sihri yeniden ele geçirmek ve terapi ya da her neyse onu istemek anları var ama bu noktada her şeyi denediler. Bu evliliği yeniden canlandırmak, ölü bir atı kırbaçlamak gibidir. '

Bu yeni kaynak, çiftin üç çocuğu olmasaydı 'Julia ve Danny'nin şu anda birlikte olacağından bile şüpheleniyor'. Bir kaynak, 'Bilinçli ayrılma çağı sayesinde boşanma eskiden olduğu gibi kirli bir kelime değil' diye ekliyor. Daha önce, Danny boşanmak için servetini üçte iki oranında azaltacaktı, ama şimdi Julia'nın umurunda değil. Danny gibi o da mutsuz. ' İddia edilen bilgi sahibi şu sonuca varıyor: “Hiçbiri çocuklarının onları bu kadar mutsuz görmek zorunda olduğu gerçeğini sevmiyor. Nihayet yıllar önce yapmaları gerekeni yapıyorlar. '

Her şeyden önce, magazin dergisi gerçekten birbiriyle çelişmeyen 'kaynaklar' bulmalıdır. Bir 'içeriden' biri, evliliğin 'ipten saplandığını' söylerken, bir diğeri kesinlikle 'yapmaları gerekeni' yaptıklarını ve boşandıklarını iddia ediyor. Magazin dergisinin kuvvetle ima ettiği gibi, gerçekten bölünüyorlar mı, yoksa dergi, birkaç hafta geçtikten sonra makalenin doğru olmadığı ve boşanma evrakları görünmeyeceği gerçeğini örtbas etmek için onu belirsiz mi bırakıyor?

Kırbaçlanan tek ölü at, Roberts ve Moder'ın bir tür evlilik sorunu olduğu fikridir. Şunlar için son derece tanıdık bir anlatıdır: KB . Temmuz ayında, tabloid yanlış bir şekilde iddia edildi Moder, daha genç bir oyuncu için Roberts'ı terk etmişti . Bir ay sonra, çıkış şunu savundu: Roberts estetik ameliyat oluyordu evliliğini kurtarmak için çaresiz bir teklifle. Geçen ay hakkında bir makale yayınladı Roberts, Jason Patric'e yaslanıyor evlilik sorunlarının ortasında. Duruma yakın bir kaynak bize bu devam eden destanın tamamen kurgu olduğunu garanti ediyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.