Julia Roberts ve Danny Moder 52. doğum gününde “patlayıcı” bir kavgaya girmedi, boşanıyorlar. Bunlar, bu hafta magazin dergilerinden birinde yer alan yanlış iddialar. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve onu çözebiliriz.Bu haftanın National Enquirer Roberts ve kocasının '200 milyon dolarlık boşanmanın' eşiğinde olduğunu iddia eden bir makalesi var. Güzel kadın geçen ay yıldızın doğum günü. Sahte rapora göre oyuncu, kocasının '52. sırayı almak için yeterince şey yapmadığı' için öfkeliydi. Parçada sözde içeriden biri şöyle diyor: “Danny, Julia'nın ilgilendiği kadar topu tamamen düşürdü. Doğum gününü çok iyi bir sevgi gösterisiyle kutlayacağını kesin olarak düşündü. ' Moder bunu yapmayınca, prizin sözde içeriden birisine göre, 'Danny'yi onu yeterince önemsememekle suçladı.'Çıkış, tüm bunlar Roberts'ın Moder'ı evden atmasına ve oyuncuyu '200 milyon dolarlık boşanmaya' itmesine yol açtı. Şüpheli habercisi ekliyor: 'Çift terapisini denediler, adını siz koyun - hiçbir şey işe yaramadı! Sonunda havluyu atmaya hazırlar. ' Dedikoducu Polis bu şüpheli kaynağın aynı olup olmadığını merak etmek zorunda kaldım KB geçen hafta neredeyse aynı bir haber yayınladığında kullanıldı. Roberts ve Moder 200 milyon dolarlık boşanıyorlardı Roberts’ın doğum günündeki 'tam anlamıyla çığlık atan bir maçtan' ​​sonra.

Ron weiße Frau Barbara Dobbs

Aynı kaynak olsaydı, magazin gazeteleri onlara güvenmeyi bırakmalı çünkü hikaye doğru değil. Gibi Dedikoducu Polis aynı anlatıyı geçen hafta çürüttüğümüzde, Roberts ve Moder, 17 güçlü yıldır evliler ve aktrisin kocası, evlilikleri ve aileleri hakkında söyleyecek parlak ve sevgi dolu şeylerden başka hiçbir şeyi yok. Gerçek şu ki Enquirer sık sık kavga eden çift hakkında sahte hesaplar yayınlar ve bu hikayelerin gerçek olduğu bir kez bile kanıtlanmamıştır. Yayın sürekli olarak çifte saldırıyor ve gerçekte hiçbir dayanağı olmayan sahte anlatılar yaratıyor.Ocak ayında Enquirer Roberts ve Moder'ın 245 milyon dolarlık boşanma davası açtığı iddia edilen Roberts onu George Clooney için terk ediyordu. . Bu son makalede, çiftin son 11 ayda nasıl 45 milyon dolar kaybettiğinden hiç bahsetmediğini belirtmeliyiz. Bu arada Clooney mutlu bir şekilde evlenir.

2017 yılında, magazin gazetesi şunu ileri sürdü: Roberts, Richard Gere için Moder'dan ayrılıyordu '225 milyon dolarlık bir hesaplaşma' ile sonuçlandı. Bu makalenin saçma olmasına ek olarak, çiftin net değerini rastgele tahmin eden magazin dergisinin başka bir örneğiydi. Dergiye göre, bankada 2017'de 225 milyon dolar, ardından Ocak'ta 245 milyon dolar vardı, ancak bugün 200 milyon dolara düştüler. Çıkış, Roberts’ın evliliği veya banka hesabı hakkında hiçbir fikre sahip değil.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.