Bu haftanın magazin iddialarından biri Jude Law üçte biri üzülüyor Sherlock Holmes ile film Robert Downey jr. ertelendi çünkü kariyerini kurtarmak için çaresizce filme ihtiyacı var. Rapor tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Sherlock Holmes 3 Yıllardır geliştiriliyor, ancak Warner Bros. bu yılın başlarında filmin 25 Aralık 2020'de gösterime gireceğini duyurdu, dizinin ikinci filminden yaklaşık on yıl sonra sinemalarda. Göre Küre , Law filmin daha önce yerden kalkmadığı için öfkelendi. İçeriden biri olduğu iddia edilen bir kişi dergiye şöyle diyor: “İlk iki filme kariyerini yeniden canlandırmasıyla kredi veriyor. Bu seriye herkesten daha çok ihtiyacı var ve üçüncü filmin ne kadar yavaş bir şekilde bir araya geldiği konusunda en çok hayal kırıklığına uğramış olanı. 'Derginin bahsetmediği şey, Law'un başka bir film serisinde zaten önemli bir role sahip olduğudur. Oyuncu, Profesör Dumbledore'u Harry Potter spinoff serisi Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? , serinin ikinci filmi daha geçen hafta sinemalarda. Dizi için planlanan üç film daha var. Üçüncü olmalı Sherlock Holmes film daha da ertelenecek, dünya Harry Potter tam olarak kötü bir geri dönüş planı değildir.

Ariana Grande kein Make-up Selfie

Ek olarak, yaklaşan süper kahraman filminde Law başrolde Kaptan Marvel ve gerilim Ritim Bölümü Blake Lively ile. Oyuncu şu anda, hit sınırlı dizisi “The Young Pope” un devamı niteliğindeki HBO dizisi “The New Pope” u çekiyor. Law’ın kariyeri başı dertte değil ve üçte birine de güvenmiyor Sherlock Holmes canlandırmak için film. Dedikoducu Polis aktöre yakın bir kaynağı kontrol etti ve bize arka planda derginin hikayesinin saçma olduğunu söyledi.

Ne yazık ki, magazin dergileri oyuncunun kariyeri hakkında hikayeler uydurmakla meşgul olmadıklarında, aynı zamanda kişisel hayatını da hedef alıyorlar. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis bozuldu Küre Kardeş yayını, Yaşam tarzı , bunu yanlış bildirmek için Law, kız arkadaşı Phillipa Coan ile bebek sahibi oluyordu . Zamanın gösterdiği gibi, oyuncu başka bir çocuk beklemiyor.

Portia verlässt Ellen für einen Mann

Bu arada Küre Diğer kardeş satış noktası, National Enquirer , daha önce Law ve Downey Jr.'ın 1959 komedisinin yeniden yapımı için bir araya geldiklerini bildirdi. Bazıları Sıcak Sever , iki erkek müzisyenin mafyadan saklanmak için kadın kılığına girdiği. O hayali proje hiçbir zaman işin içinde olmadı. Üçüncü ile ilgili bu son makale Sherlock Holmes film de benzer şekilde yanlıştır.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.