Judd Apatow ve Leslie Mann tamamen yanlış bir tabloid haberine rağmen boşanmıyorlar. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir. 20 yıldan fazla olan eşler bir bölünmeye doğru yönelmiyorlar.

Geçen hafta Mann'ın Los Angeles'taki Katsuya dışında kocasına bağırırken görüldüğü bildirildi. Tartışmanın, aktrisin restorandan ayrılırken arabalarının kapısını çarpmasıyla sonuçlandığı bildirildi. Yarık her şeydi Yaşam tarzı Apatow ve Mann’ın evliliğinin 'ciddi belada' olduğuna karar vermesi gerekiyordu.Sözde 'kaynak' dergiye şöyle diyor: 'Judd ve Leslie'nin hala evli olması bir mucize. Her zaman kavga ediyorlar ve hatta boşanmaktan bile söz ettiler. ' İçeriden biri olduğu iddia edilen kişi, 'Bu ikisinin neden ve nasıl hala birlikte olduğu hakkında hiçbir fikrim yok!'

Gazeteci, evli bir çift arasında küçük bir uçurum gibi görünen şeyi alıyor ve durumu orantısız bir şekilde şişiriyor. Aslında, Apatow, Mann'la yaptığı tartışmada dalga geçti Bağıran maç haberlerinden sonra geçen hafta turlar yapıldı. Komedi yönetmeni bir yoruma ulaşıldığında şaka yaptı: “Bu Katsuya'daki kavgaydı geri kalanını Pinkberry'de dinlemeliydin”. Apatow ve 22 yıllık karısı gerçekten ayrılıyor olsaydı, kavgaları hakkında bir espri yapma ihtimali çok düşüktü.

Yine de Dedikoducu Polis duruma yakın bir kaynakla kontrol etti, kim bunu onayladı? Yaşam tarzı Makalesi tamamen doğru değil. Evli çiftler ara sıra anlaşmazlıklar yaşarlar. Dergi sadece küçük bir sayıyı kullanıyor.

Ayrıca kayda değer, Apatow tatlı bir Instagram gönderisi paylaştı Haziran ayında 22. evlilik yıldönümü şerefine. Yapımcı, yıllar boyunca Mann ve kendisinin bir fotoğraf galerisiyle birlikte şunları yazdı: “22. Yıldönümü Mutlu Leslie! Seni seviyorum! Önümüzdeki 88 artı için çok heyecanlıyım! ' Apatow ve Mann, dört ay önce çok mutlu bir şekilde evlendiler. Yirmi yılı aşkın eşler, bir restoranda tek bir kavga yüzünden boşanma eğiliminde değildir.

Maalesef bu ilk olmayacak Yaşam tarzı mutlu çifti ayırmaya çalıştı. Haziran 2018'de, Dedikoducu Polis haksız yere hak iddia ettiği için dergiyi çağırdı Apatow ve Mann’ın evliliği başı beladaydı çünkü oyuncu sürekli olarak diğer erkeklerle 'flört ediyor'. Bundan kısa bir süre sonra, tabloid'in kardeş yayını, Star hakkında daha da gülünç bir hikaye uydurdu Mann, 'baba vücudu' olduğu için Apatow'u terk ediyor. Bu makalelerin ikisi de gülünçtü. Bu sonuncusuna gelince, kim burada değil Pinkberry'de savaşan evli bir çift gördün mü?

mit wem ist shaquille o'neal verheiratet?

Kaynaklar

  • Coleman, Oli. 'Judd Apatow ve eşi Leslie Mann Los Angeles'ta çığlık atan kavgada görüldü.' The New York Post, 15 Ekim 2019.

  • Apatow, Judd. “22. Yıl Kutlaması Leslie! Seni seviyorum! Önümüzdeki 88 artı için çok heyecanlıyım! ' Instagram, 9 Haziran 2019.

  • Shuster, Andrew. 'Judd Apatow, Leslie Mann 'Flört Ettiği İçin Sorun İçinde Evleniyor mu?' Dedikoducu Polis, 28 Haziran 2018.

  • Shuster, Andrew. 'Leslie Mann, Judd Apatow'u‘ Baba Bod’u’nun üzerine mi atıyor? ' Gossip Cop, 19 Aralık 2018.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.