Joshua Jackson ile vakit geçirmiyor Katie Holmes ve kızı Suri Cruise Eski 'Dawson’s Creek' rol arkadaşlarının romantizmi yeniden canlandırdığını iddia eden yeni bir habere rağmen. Dedikoducu Polis bir çiftmiş gibi görünmesi için değiştirilmiş fotoğraflar kullanan bu hikayeyi özellikle çürütebilir. Her iki yıldızın tekrarları bize bunun yanlış olduğunu söylüyor.Göre KB Jackson, son birkaç haftadır New York'ta Holmes ve 12 yaşındaki kızıyla birlikte görüldü. Daha sonra, 90'ların sonlarında TV dizilerinin ilk gösterimi sırasında kısa bir süreliğine çıkan aktör ve aktrisin yeniden çift olmak için 'çok hevesli' olduğu söyleniyor. Dergiye sözde 'kaynak' denen bir alıntıda 'Hızla tam bir aile birimi haline geliyorlar. Bunu görmek gerçekten çok hoş. Suri ve Josh son derece iyi anlaşıyorlar ve Katie onların birbirleriyle etkileşime geçmelerini görmeyi seviyor.Holmes her zaman 'gitmesine izin verdiği için pişmanlık duymuştur' diye ekliyor ve 'Josh'ı Suri ile görmek Katie'nin kalbini büyük bir sevinçle dolduruyor' diye ekliyor. Yayın kuruluşunun içeriden olduğu iddia edilen kişi, Holmes ve Jackson'ın, aktrisin Jamie Foxx ile olan ilişkisinin sözde 'güneye doğru gitmeye başladığı' dönemde, Mart ayında 'Dawson’s Creek' buluşmasında 'romantizmi' yeniden canlandırdığını iddia ediyor. Jamie ile nerede durduğunu gerçekten bilmiyordu. Romantizmini daha halka açık hale getirmekten mutlu olduğunu düşünüyordu, ama öyle görünmüyordu ”, sözde kaynak iddia ediyor.

Wann wird Joanna das Baby bekommen?

Elbette, çünkü bu kanıtlanmış bir şekilde doğru değil. Foxx ve Holmes, Nobu'da bir randevu gecesinde görüldü New York'ta iki haftadan kısa bir süre önce. Ayrıca saygın kuruluşlar tarafından, ilişkilerini gizli tutma konusunda ikilinin aynı sayfada olduğu bildirildi.Jackson'a gelince, Star geçen ay benzer bir hikaye uydurdu Holmes, eski erkek arkadaşı için Foxx'u terk ediyor . Ancak aktrisin sözcüsü söyledi Dedikoducu Polis Kayıtlarda iddianın doğruluğu yoktu, ayrıca ikisinin '[düzenli olarak] konuşmadığını' belirtiyordu. Jackson’ın temsilcisi de sahte haberi düşürerek bize bunun 'komik' olduğunu söyledi. Artık aktörün Holmes ve kızıyla da takılmadığı söylendi.

Önemli ölçüde, KB Jackson'ın, Holmes ve küçük kızıyla New York'ta dolaşırken çekilmiş gibi görünmesi için görüntüleri (aşağıda) vicdansız bir şekilde değiştirdi. Sahte görüntüler, Suri ile gülümseyen ve sohbet eden çifti ve üçü hakkında uydurma alıntılarla dolu başlıkları içeriyor. Yalnızca sahte resimler ayrı fotoğrafların birleşimidir. Holmes ve Suri, New York'ta bir kadınla yürürken geçen Ağustos ('Dawson’s Creek' toplantısından çok önce) ve bir başka Jackson, eski kız arkadaşı Diane Kruger ile bir gezintiye çıkıyor yaklaşık üç yıl önce Haziran 2015'te. Aşağıda photoshoplanmış resimlere bakın.

Katie Holmes Joshua Jackson NYC

(KB / Sıçrama Haberleri)Joshua Jackson Katie Holmes NYC

(KB / Sıçrama Haberleri)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.