Dır-dir Josh Duhamel gerçekten peşinde Angelina Jolie ve Charlize Theron ? Bir tabloid, oyuncunun yıldızlardan biriyle çıkmak istediğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis uydurma hikayeyi çürütebilir.

Göre KB 46 yaşındaki aktör, kadınlarla çok daha genç bir şekilde çıkmayı bitirdi ve gözlerini ya Jolie ya da Theron'a romantik bir partner olarak dikti. Sözde bir kaynak dergiye şöyle diyor: “Josh fikrini gerçekten değiştirdi ve kendi hayatı, kariyeri ve deneyimi olan bir kadınla birlikte olmak istiyor. En son istediği şey bir sonraki Leonardo DiCaprio olmaktır, bu yüzden parti yapmayı ve yirmili yaşlarındaki kadınlarla flört etmeyi bitirdiğine karar verdi. 'Küçük bir oğlunu eski eşi Fergie ile paylaşan Duhamel, 'imajına çok sinirli veya fazla odaklanmamış ve oğlunun hayatında olumlu bir güç olabilen biriyle birlikte olmak istiyor' diye ekliyor sözde ihbarcı. 'Nihayetinde istediğini elde etmek için zaman ayırmaya fazlasıyla istekli.'

Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan aktöre yakın bir kaynağı kontrol etti, ancak tabloid raporunun uydurma olduğunu bize garanti etti. Oyuncu ne Jolie ne de Theron'la aşk peşinde değil. Jolie’nin kampı bize sayısız kez aktrisin flört etmekle ilgilenmediğini ve şu anda tamamen altı çocuğuna odaklandığını söyledi.

O esnada, Theron, 'Extra' ile son röportajında ​​aşkı aramadığını söyledi. şu anda, 'Londra'da bir film çekeceğim ve sanırım Eylül ayı civarında bunun hakkında konuşacağız.' Hiçbir aktrisin bir erkek arkadaşı için pazarda olmadığı düşünüldüğünde, Duhamel'in onları kovalaması pek olası görünmüyor.

Belirtilmesi gerekir, KB oyuncunun aşk hayatına dair sıfır içgörü sahibi olduğunu şimdiden kanıtladı. Geçen yıl, Dedikoducu Polis yanlış haber yaptığı için gazeteyi bastı Duhamel, Jennifer Garner'ı 'romantize ediyordu' . Sevgiler, Simon co-stars daha sonra filmlerini tanıtırken flört söylentilerine güldü. Bundan kısa bir süre sonra, güvenilmez dergi yanlış bir şekilde iddia etti Duhamel, yaklaşan film setinde Megan Fox'un peşindeydi. Köpek Gibi Düşünün . Sadece hikaye tamamen uydurma değildi, aynı zamanda aktris kocası Brian Austin Green ile üç çocuğu paylaşıyor.

Ayrıca kayda değer, Dedikoducu Polis Şubat ayında dergi hakkında bir hikaye uydurduğu için seslendi Jolie, Theron’un eski erkek arkadaşı Sean Penn'in peşinde Brad Pitt ile çıktığı iddia edilen aktristten intikam almak için. Bu sahte senaryo hakkında hiçbir şey uzaktan doğru değildi ve bu son makale bundan bahsetmiyor. İki aktris iki ay önce gerçekten çılgın bir aşk rekabeti içindeyse, biri düşünürdü KB onu gündeme getirirdi. Duhamel ile ilgili bu son makale daha kurgudur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.