Josh Duhamel peşinde değil Megan Fox uydurma bir tabloid habere rağmen, yaklaşan filmlerinin setinde. Dedikoducu Polis bu iddiayı münhasıran çürütebilir. Aktörün temsilcisi, bize gerçeğin olmadığını söylüyor.

Aktör ve aktris, yakın zamanda aile komedisi için öpüşme sahneleri çekerken fotoğraflandı. Köpek Gibi Düşünün , şu anda New Orleans'ta çekim yapıyor. Karakterleri arasında senaryo yazılan kamera üzerindeki smooch şunun için yeterliydi: KB Duhamel'in rol arkadaşı ile çıkmak istediğini iddia etmek. Unutulmamalıdır ki Fox, kocası Brian Austin Green ile üç çocuğu paylaşıyor, bu yüzden dergi temelde Duhamel'in bir aileyi parçalamak istediğini iddia ediyor.Sözde içeriden biri, aktörün geçen yıl Fergie'den ayrılmasının ardından sadece 'biraz eğlenmek' istediğini ve 'tamamen kaybedilen zamanı telafi etmekle ilgili' olduğunu söylüyor. Prizin şüpheli kaynağı, Fox'un 'tam olarak onun tipi' olduğunu söylemeye devam ediyor, ancak o, aktris 'asla hile yapmayacağı' için rol arkadaşı reddedecek.

Derginin sahte anlatımı anonim ve görünüşte var olmayan bir 'kaynak' dan gelen bilgilere dayanıyor, ancak Duhamel'in kendi sözcüsü Dedikoducu Polis kayda göre bunların hepsi saçmalık. Oyuncu romantik bir şekilde evli rol arkadaşının peşinden koşmuyor. Aslında, 'Bu Gece Eğlence' geçtiğimiz günlerde şunu bildirdi: Duhamel sessizce oyuncu Eiza Gonzalez ile çıkıyor , bu yüzden kendisi için konuşuluyor gibi görünüyor. Oyuncunun ilişki durumu ne olursa olsun, Fox'a hamle yapmıyor.

Kayda değer, KB Duhamel'i kadın rol arkadaşlarına keyfi olarak bağlama alışkanlığı var. Dedikoducu Polis Ocak ayında güvenilmez yayına seslendi. Duhamel 'romantizm yapıyordu' Sevgiler, Simon başrol oyuncusu Jennifer Garner . Diğer çeşitli magazin dergileri bu sahte anlatıyı aylarca yaydı. Duhamel ve Garner sevgili söylentilerine güldü 'Entertainment Tonight' üzerine bir röportaj sırasında.

Gazete gazetesi ayrıca Duhamel ve Fox'un 2007'lerde birlikte başrol oynayarak birbirlerini yıllardır tanıdıklarından bahsetmiyor. Transformers ve 2009 devamı. İkilinin on yıldan fazla bir süredir dostane ve profesyonel bir ilişkisi var, bu yüzden oyuncunun bunu değiştirmeyi umduğuna inanmak için hiçbir neden yok. Duhamel'in Fox'u kocasından çalmak için eğildiği fikri de tamamen saçmadır.

Elbette, Fox'u takip eden ünlü erkeklerle ilgili birkaç sahte hikayeyi çürütmek zorunda kaldık. Dedikoducu Polis daha önce Liam Hemsworth'un spor salonunda buluştuktan sonra aktrisle bir randevu almaya çalıştığını iddia ettiği için yanlış bir şekilde bir gazeteyi basmıştı. Duhamel'i içeren bu son öncül de aynı şekilde uydurulmuştur.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.