Eski Black Eyed Peas üyesi Fergie ve eski kocası, Josh Duhamel , uzun ve hikayeli bir geçmişe sahip. İkisi, oğullarını barış içinde birlikte ebeveynlik yapıyor gibi görünse de, yıllardır olayların neredeyse olmadığı yönünde söylentiler var. aralarında dostane göründüğü gibi. Dedikoducu Polis ünlü eski eşlerin bugünkü ilişkisinin tam olarak nerede olduğunu anlamak için eski eşlerin geçmişini ve bugünleriyle ilgili söylentileri araştırdılar.Ne zaman evlendiler?

Stacy Ann Ferguson olarak dünyaya gelen Fergie, ilk sette Josh Duhamel ile tanıştı. Las Vegas, 2004'te Black Eyed Peas konuk oyuncu olarak rol aldığında Duhamel rol aldı. İkisi gerçekten başarılı oldu ve 2007'de Fergie ve Duhamel nişanlandıklarını açıkladılar. İki yıl sonra, Duhamel ve Fergie, 10 Ocak 2009'da yemin ettiler. Yaklaşık dokuz ay sonra, çift, Duhamel'in sadakatsizlikle suçlanmasının ardından ilk fırtınasını birlikte atlattı.https://www.instagram.com/p/BPGoGdjgyaK/

Nicole Forrester adında egzotik bir dansçı, çalıştığı kuruluşa geldikten sonra oyuncuyla tek gecelik bir ilişki yaşayacağını iddia etti. Hem Fergie hem de Duhamel, Duhamel'in temsilcisiyle bir ilişki iddialarını inatla reddetti söylüyorum İnsanlar , 'Bu bir striptizciye bir ünlü hakkında yanlış bir hikaye satması için büyük miktarda para ödenmesinin ne ilki ne de sonuncusu. Bu hikaye kesinlikle saçma. 'Fergie'nin temsilcisi de iddiaları reddederek açıkça 'Bu iddialar saçmadır' dedi. Çift, skandalı her zamankinden daha güçlü bir şekilde geride bıraktı, Fergie daha sonra Oprah Winfrey'e, Sahibi Oprah’ın Sonraki Bölümü , 'Zor zamanlardan geçtiğinizde, sizi bir birlik olarak, bir ortaklık olarak gerçekten daha güçlü kılar', ekliyor, 'Zaten bizim için de öyle. Bugün aşkımız daha derin bir aşktır. '

Fergie daha sonra Winfrey'e şunları söyledi: 'Başımıza gelen zor bir şey yüzünden bugün kesinlikle güçlüyüz. Biz hallederiz. Biz iletişim. İletişim en önemli şeydir. ' Skandalın patlamasından birkaç yıl sonra, 2013'te Duhamel ve Fergie oğulları Axl Duhamel'i karşıladılar.

Josh Duhamel, 2011 Yeni Yılında karısı Fergie

(Tinseltown / Shutterstock.com)Fergie ve Josh Duhamel Neden Boşandı?

Önümüzdeki birkaç yıl içinde, ikisi mükemmel küçük bir aileye sahip gibi görünüyordu, ancak 2017'de ikisi ortak bir açıklamayla boşandıklarını açıkladı. Açıklama okudu, E üzerinden! İnternet üzerinden , “Mutlak sevgi ve saygıyla bu yılın başlarında bir çift olarak ayrılmaya karar verdik. Ailemize uyum sağlamaları için en iyi fırsatı vermek için, bunu kamuoyuyla paylaşmadan önce özel bir konu olarak tutmak istedik. Birbirimize ve ailemize desteğimizde hep birlikteyiz ve hep birlikte olacağız. ' O zamanki kaynaklar, bölünmenin arkasında dram olmadığı konusunda ısrar etti. Bir kaynak eonline'a 'Tamamen ayrı büyüdüler' dedi. 'Bu uzun bir zamandı ve geçen yıl her şeyi halletmeye çalışıyorlardı.'

Başka bir kaynak, ikisinin birbiriyle çelişmediğini doğruladı ve çıkış noktasına şöyle dedi: 'Büyük bir kavga ya da son samanlık yoktu. Birbirlerine ve birbirlerinin ailelerine karşı çok sevgi besliyorlar ve kötü kan yok. '

Meselenin merkezinde çiftin oğlu vardı ve her iki taraf da çabalarını bu yönde yoğunlaştırmaya istekli görünüyordu. Üçüncü bir kaynak siteye şunları söyledi: 'Fergie hâlâ Josh'a en çok saygı duyuyor ve birlikte ebeveynlik yaparken sağlıklı bir ilişki yaşamaya devam edecekler.' Boşanmanın nihayet kararına varmadan önce tamamlanması iki yıl sürmüş olsa da Kasım 2019 , hem Fergie hem de Josh Duhamel, oğullarının iyiliği için bir araya gelen, boşanmış başka bir çift gibi görünüyor.

https://www.instagram.com/p/BVpuRzkgCIG/

Şimdi Onlarla Neler Oluyor?

Nasıl ayrı büyüdüklerini görünce, Fergie ve Josh Duhamel'in ilerleyen farklı odak noktalarına sahip olmaları şaşırtıcı değil. Fergie, kariyerine ve oğluna odaklanmaya devam ederken, Duhamel bir ilaveyle esasen aynısını yaptı. Duhamel, Dax Shepard’ı ziyareti sırasında ortaya çıktı Koltuk Uzmanı dijital ses dosyası, üzerinden İnsanlar , çocuk sahibi olacak kadar genç bir kadın arıyordu.

Artık 30 yaşında değilim. 45 yaşındayım. Önümüzdeki birkaç yıl içinde daha fazla çocuk sahibi olmak istiyorum ”dedi Duhamel. 'Yani daha çok çocuk sahibi olacak kadar genç birini bulmakla ilgili. Sanki orada herhangi bir şeyi [açıklamak] istiyormuşum gibi değil. Ben bu değilim. Beraber olabileceğim ve ailem olabileceğim bir kız bulmaya çalışıyorum. '

Duhamel ayrıca eski karısı hakkında ne hissettiğini de netleştirerek Shepard'a “Fergie ile harika bir ilişkimiz vardı. O kızı seviyorum ve her zaman seveceğim. Maalesef çalışmadık. Ama onu her zaman geri alacağım ve o benim bebeğimin annesi. ' Doğal olarak, magazin dergilerinin anlatacak farklı bir hikayesi var. Bu çıkış noktalarına inanılacaksa, eski eşler arasındaki ilişki yıllar içinde oldukça tedirgin olmuştur.

2018 yılında, Fergie ile Duhamel arasındaki boşanmanın sonuçlanmasından yaklaşık bir buçuk yıl önce, TAMAM MI! bunu bildirdi boşanma çirkinleşiyordu onların arasında. Sorunun merkezinde, Fergie’nin kıskançlığı vardı. Duhamel'in yeni romantik ilgi alanları , çıkış ve aynı derecede şüpheli kaynakları ısrar etti. Snitch, 'Josh'un bir sürü kadın hayranı olduğu bir sır değil, ama nasıl devam ettiğini sürekli duymak Fergie için acı verici olmalı,' dedi.

Fergie ve Josh Duhamel, ikisi de koyu renkler giyen kırmızı halıda birlikte yürüyorlar

(Fotoğraf İşleri / Shutterstock.com)

Kaynak, Fergie'nin velayet savaşı sırasında mahkemede Duhamel'in flört hayatını ona karşı 'cephane' olarak kullanmayı planladığını iddia etti. İçeriden, 'Josh ortak velayet istiyor, ancak bekar evinden sürekli gelen ve giden kadınları varsa, tam velayet için zorlayabilir' diyerek, 'İşler daha da çirkinleşirse, o, emin olmak için ne gerekiyorsa yapacaktır. oğlu ile ilişkisini sürdürüyor. ' Dedikoducu Polis böyle dramatik olayların yaşanmadığını öğrenmekten mutluydu. Şarkıcının bir temsilcisi, kendisi ile Duhamel arasında hiçbir düşmanlık olmadığını söyledi, bu da Fergie’nin kendisi ve eş-ebeveyni arasındaki dayanışma hakkındaki önceki ifadelerine tamamen uyuyor.

Aynı derecede saçma, aynı kaynaktan sadece birkaç ay sonra gelen bir haberdi. Şimdi, Fergie ve Josh Duhamel sözde yeniden bir araya gelmek ve yeminlerini yenilemek . Şüpheli bir ihbarcı dergiye şunları söyledi: 'Her zaman öyle olmaları gerektiğini anladılar. Aslında, yeni bir başlangıcı sembolize etmenin bir yolu olarak bir yemin yenileme planlıyorlar. Hayatlarının geri kalanını birlikte geçirmek istiyorlar. ' Şüpheli kaynak, 'Zor zamanlardan geçtiler, ancak bunu geride bıraktılar. Şimdi yine büyük ve mutlu bir aile oldular. '

Ne kadar güveç. Bu, magazin dergilerinin her iki ucunda da kendilerini örtmelerinin başka bir yolu. Boşanma kesintisiz devam ederse, o zaman Tamam! ’S önceki rapor doğruydu. Tekrar bir araya gelirlerse, priz kendilerini sırtlarına vurabilir. Fergie'ye yakın bir kaynak doğruladı Dedikoducu Polis Hikayenin tamamının yanlış olduğunu sezin ve ekleyerek, '[Magazinlerin] bu şeyleri nereden aldığını bilmiyorum.' Her gün kendimize soruyoruz.

İşin gerçeği şu ki, Josh Duhamel ve Fergie birkaç yıl boyunca birbirlerine çok değer verdiler ve sonunda ilişkileri yolunda gitti. Aynı şey her gün çiftlere de oluyor. Tek fark şöhret seviyeleridir. Gazeteler neyi ima etmeye çalışırsa çalışsın, Fergie ve Duhamel'in boşanması ya da bugünkü ilişkileri hakkında özellikle müstehcen bir şey yok.