Jon Voight kızına söylemiyor Angelina Jolie Geri çekilmek' Jennifer aniston ve Brad Pitt . Bunun yanlış olduğunu iddia eden sorunlu bir tabloid raporu. Dedikoducu Polis Açıklayabilir.

Bu haftanın bir parçasına göre Küre , Voight Jolie'nin 'Brad & Jen ile baltayı gömmesini' istiyor. Kızıyla karmaşık bir ilişkisi olan Voight, anonim bir kaynağa göre, özellikle Aniston'dan geri çekilmesi için Jolie'ye yalvarıyor. Sözde 'içeriden', 'Bekleyemez ve Angie'nin değer verdiği insanlardan intikamını almasını izleyemez.' Bu sözde içeriden biri, Voight'ın 'torunlarına taptığını ve Brad hakkında her zaman çok yüksek bir düşünceye sahip olduğunu - bu yüzden bu sürekli kavga onu parçalara ayırıyor ve kendisini konuşmak zorunda hissettiğini' söylüyor.Geçen hafta, Dedikoducu Polis aynı tabloid tarafından yapılan sahte bir haberi çürüttü Angelina Jolie, Jennifer Aniston'ı mahkemeye 'sürüklemekle' tehdit ediyordu avukatlarının Arkadaşlar Brad Pitt ile olan ilişkisi hakkında yıldız. Bu son hikaye, bu sahte anlatının devamı niteliğindedir ve bu sefer Jon Voight'ı içine çeker. 'İçeriden' iddia ediyor, 'Jon ona Jen'in yanlış bir şey yapmadığını ve bu kavgaya sürüklenmeyi hak etmediğini söyledi.' Başka bir şüpheli kaynak ekliyor, 'Jon ve Jen iyi arkadaşlar, Jon ona akıl hocası oldu ve Jen her zaman kariyer tavsiyesi almak için ona gidiyor.'

Bu saçma hikayeden çözülecek çok şey var. Bir kişi için, Dedikoducu Polis Jolie'nin kendisi ile Pitt arasındaki bir gözaltı duruşmasında Aniston'ı kürsüye çıkarmaya çalıştığı önermesini çoktan çürütmüştü. İkincisi, Aniston ve Voight'ın arkadaş olduğuna dair kesinlikle hiçbir kanıt yok. Voight'ı evliliğinden sonra akıl hocası olarak görme olasılığı, o zamanki kocası ile Voight’ın kızı arasındaki ilişki nedeniyle dağıldı, en iyi ihtimalle uzak görünüyor.

Son olarak, bu web sitesinde yaklaşık milyonuncu kez: Brad Pitt ve Jennifer Aniston bir çift değil. Değiller birlikte yaşama , onlar değil evlenmek ve onlar değil çocukları birlikte evlat edinmek . Basitçe söylemek gerekirse, çift boşandıktan 15 yıl sonra iyi ilişkiler içindedir, ancak hiçbir şekilde romantik bir ilişki içinde değildirler. Bu sadece bir başka düzmece tabloid hikayeleri var olmayan drama ve entrika icat etmek. Dedikoducu Polis tüm önermeyi defalarca çürüttü.

Küre özellikle Angelina Jolie, Jennifer Aniston ve Brad Pitt arasında bir tür aşk üçgeni olduğu konusunda ısrarcı. Geçen Aralık ayında, güvenilmez çıkış iddia etti Aniston ve Jolie bir 'hesaplaşma' yapacaklardı ödül sezonu boyunca. Tabii ki asla yapmadılar çünkü hikaye doğru değildi. Dedikoducu Polis o sırada rapor edildi.

Yine de, bir aydan kısa bir süre sonra, Küre yeni bir açı icat etti: Angelina Jolie yemek yemeyi reddediyordu çünkü Altın Küre'de Brad Pitt ve Jennifer Aniston'ın birlikte çekilmiş bir fotoğrafı interneti kırdıktan sonra üzgündü. Bu hikaye de açıkça yanlıştı ve Dedikoducu Polis Makaleyi saçmalık olduğu için bozdu - tıpkı bu en son sahte raporda olduğu gibi.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.