Jon Hamm ve Dakota Johnson ilişkilerinin doğası hakkında spekülasyon yapan bir rapora rağmen çıkmıyorlar. İkisi bu yıl ikinci kez birlikte görüldüğü için, bir tabloid gazetesi bir romantizmin “çiçek açıyor” olabileceği sonucuna vardı. Fakat Dedikoducu Polis sadece bunun böyle olmadığı söylendi.

ist julia roberts geschieden

Spekülasyon, New York Post 'Jon Hamm ve Dakota Johnson sadece arkadaş mı yoksa bir aşk mı çiçek açıyor?' diye soruyor. Çıkış, Hamm’in Brooklyn Black Tie Ball’a ev sahipliği yapmasının ardından Perşembe gecesi Viceroy Central Park otelindeki Kingside’de 'genetik olarak kutsanmış aktörlerin şarap içerken görüldüklerini' bildirdi. Sözde 'casus', yayına videoyla sohbetin 'sade' olduğunu söyler, ancak 'Birbirlerinin şirketlerinden gerçekten zevk alıyor gibiler' diyor.



Kağıt, 'Hamm ve Johnson'ın ilk kez birlikte görülmesi değil. Nisan ayında çift, Elton John’un 70. doğum günü partisinde birlikte fotoğraflandı. ' Öyleyse, yıldızlar altı aylık bir süre içinde iki kez birlikte görüldükleri için, romantik bir ilişkiye başlamış olabilirler mi? Bu önemli bir adımdır. Gerçek çok daha mantıklı: Hamm ve Johnson aylar önce ve yine geçen hafta birlikte takıldılar çünkü onlar sıradan arkadaşlar. Oyuncuya yakın olan bir kişi, özellikle söyleyerek flört olasılığını kapattı. Dedikoducu Polis , 'Dakota ve Jon sadece arkadaş.'

Elbette, bu ikisinin de yanlış bir şekilde başka bir ünlüye bağlanması ilk kez değil. 2014 yılından itibaren Dedikoducu Polis Hamm'ın “Mad Men” rolüyle birlikte rol aldığı Ocak Jones ve Elisabeth Moss'un yanı sıra Rosamund Pike ve Eiza Gonzalez'e bağlandığına dair söylentileri yalanladı. Bu yılın başlarında, Dedikoducu Polis ayrıca yanlışlıkla iddia edilen bir makaleyi de çürüttü Hamm, Jennifer Westfeldt'i geri kazanmaya çalışıyordu . Bu arada, yaklaşık bir yıl önce haksız yere Johnson Cara Delevingne ile çıkıyordu . Gazeteler ayrıca Johnson ve onun hakkında doğru olmayan söylentiler yaydılar. Grinin Elli Tonu başrol oyuncusu Jamie Dornan'ın yanı sıra Leonardo DiCaprio, Vito Schnabel, Jake Gyllenhaal ve Shia LaBeouf.

Kararımız

Dedikoducu Polis, hakikat unsurlarının olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.