Johnny depp flört etmeye çalışmıyor Jennifer Lawrence sahte bir rapora rağmen. Bu haftanın magazin dergilerinden biri, oyuncunun acımasızca oyuncunun peşinden koştuğunu iddia ediyor, ancak iddianın doğruluğu yok. Dedikoducu Polis sadece rekoru düz bir şekilde ayarlayabilir.

İddia edilen bir kaynak anlatır KB dergisi, “Johnny, Jen'i etkilemek için çaresiz ve bir proje üzerinde birlikte çalışma kisvesi altında onu e-postalar ve telefon görüşmeleriyle bombardımana tutuyor. Ama neyin peşinde olduğu o kadar açık ki, tamamen onunla ilgileniyor. ' Prizin şüpheli içeriden biri, Depp'in Lawrence'ı kazanacağından emin olduğunu söylemeye devam eder, ancak aktrisin arkadaşları yoluna çıkabilir.Görünüşte uydurma ihbarcı, 'Güvenmediği şey, tüm feminist arkadaşlarının onu her ne pahasına olursa olsun ondan kaçınması için uyardığı gerçeğidir' diye ekliyor. 'Zaten erkeklerde en tuhaf zevke sahip olduğunu düşünüyorlar, ancak onu [eski karısı] Amber [Heard] ile yaptığı son içki ve patlayıcı kavgalarını hatırlamaya çağırıyorlar.' İddia edilen kişi ayrıca, Lawrence'ın 'şu anda kendi işini yapma' konusunda kararlı olduğu için tavsiyeyi görmezden geldiğini iddia ediyor.

Beyonce und Jay Z Scheidungsgerüchte

Dedikoducu Polis Bununla birlikte, arka plandaki duruma yakın bir kaynak, tabloid'in makalesinde sadece hiçbir gerçek olmadığı konusunda güvence veriyor. Depp'in romantik bir konuda ya da başka bir şekilde oyuncuya ulaşmadığı söylendi. Bu basitçe, görünüşte iki rastgele A-lister'i birlikte bir anlatıya bağlamak için yaratılmış bir hikaye dışı.

Kadarıyla Dedikoducu Polis söyleyebilirim Depp ve Lawrence arasındaki tek bağlantı her ikisinin de 2016'da “The Graham Norton Show” un aynı bölümünde yer almasıdır. İkisinin çalışmalarda ortak projeleri yoktur ve herhangi bir tarihleri ​​dizilmiş olduğuna dair hiçbir kanıt yoktur. Maalesef, her iki film yıldızının da geçmişte başka ünlülerle yanlış bir şekilde bağlantılı olduğunu düşünürsek, yayın kuruluşunun sahte makalesine şaşırmadık.

Dedikoducu Polis daha önce birçok yanlış iddiayı çürüttü Depp sözde Angelina Jolie ile çıkıyor . Ayrıca, aktörün birlikte olduğu hakkında sahte bir söylenti de çektik. Doğu Ekspresinde Cinayet başrol oyuncusu Lucy Boynton. Bu arada, birkaç çıkış yanlış bir şekilde şunu bildirdi: Lawrence, Brad Pitt ile çıkmaya başladı. Geçen yıl Darren Aronofsky'den ayrılmasının ardından. Açıkçası, magazin dergileri Depp ve Lawrence’ın aşk hayatları hakkında çok az bilgiye sahipler.

Wie ist Bob Marley im Alter gestorben?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.