Johnny depp Arkadaşları, çirkin ve gerçek dışı bir tabloid habere rağmen, onun 'Noel'de öleceğinden' korkmuyorlar. Dedikoducu Polis hikayeyi çürütebilir. Oyuncunun sağlığı tehlikede değil.

'Johnny Depp: Yaşamak İçin Sadece Haftalar!' derginin son sayısında şok edici bir başlık okuyor Küre . Ekteki makale, film yıldızının eski karısı Amber Heard ile yaptığı mahkeme savaşı sırasında kontrolden çıktığını söylüyor. Makalenin alt başlığı şöyle diyor: 'İçki içkileri ayrılıyor Korsanlar yıldız ölümün eşiğinde sallanıyor. 'İddia edilen bir kaynak dergiye, 'Johnny, son bir kırmızı halı olayından önceki gece sabah saat 3'te odasına şişeyle votka sipariş ediyordu' dedi. “Etkinlik sırasında bir kahve fincanından içkiyi yutuyordu. Vahşiydi! '

Sözde içeriden biri, adı açıklanmayan 'kırmızı halı etkinliği' sırasında Depp'in güvenlik ekibinin 'onu ayakları üzerinde sabit tutmaya çalışmak zorunda kaldığını' söyleyerek devam ediyor. Bu ne olaydı ve ne zaman gerçekleşti? Dergi söylemiyor ve bir tabloid öncülünü desteklemek için ayrıntılar sağlayamadığında bu asla iyi bir işaret değildir. Oradan, şüpheli ihbarcı, aktörün otel odası hakkında da şikayette bulunduğunu, ancak sonunda homurdandığını söyledi: 'Sorun değil, çünkü yine de çöpe atacağım.'

Yayının marazi hikayesi doğru değil. Yeni başlayanlar için, geçen hafta Depp üçüncü kez geri dönecek Fantastik Canavarlar film çekimlerinin 2020 baharında başlaması bekleniyor. Bu arada, Depp büyük açılışa katılırken tamamen sağlıklı görünüyordu birkaç hafta önce Hollywood, Florida'daki Seminole Hard Rock Hotel & Casino'nun. Ve not edilmelidir, ancak Küre Karşılaştığı iddia edilen kırmızı halı olayı olup olmadığını söylemiyor, etkinlikteki fotoğraflar onun kolaylıkla poz verdiğini gösteriyor. Elinde de içki dolu kahve fincanı yoktu.

Yine de Dedikoducu Polis Depp’in kampındaki bir kişiyle görüştü ve hikayeyi saçma olarak görmezden geldi. Aktörün yakın çevresinin sağlığı için endişelenmediğinden emin olduk. Bu aynı zamanda ilk kez değil Küre film yıldızını öldürmeye çalıştı. Ağustos 2018'de, Dedikoducu Polis Yanlış iddia ettiği için gazeteyi basmış Depp ölümcül bir karaciğer kriziyle karşı karşıyaydı bu onu erken bir mezara sokabilir.

Kasım 2018'de çıkış, oyuncunun sağlığı hakkında hikayeler uydurmaya ara verdi ve aşk hayatına döndü. Dedikoducu Polis geçen yıl bir dergi oluşturmaya çalıştığı için Depp ve Jennifer Aniston arasındaki sahte romantizm . Bu sonuç vermedi, bu yüzden şimdi tabloid, oyuncunun iyiliği hakkında yanlış söylentiler uydurmaya geri döndü. Yayın, Depp’in kişisel hayatının herhangi bir yönü hakkında hiçbir şey bilmiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.