Johnny depp dır-dir Kaptan Jack Sparrow ve thbundan hiç şüphem yok. Aktör esrarengiz karakterle bağlantılı başrol oynadığından beri Karayip Korsanları 2003'te başlayan bir film dizisi. Ancak denizlerin yanında bir yer Her zaman komik bir kaptan olarak göründüğü yer. Depp, orada tedavi edilen çocukları eğlendirmek için karakter gibi giyinmiş hastaneleri ziyaret ederdi. Hareket özverili ve naziktir ve Depp'in bunu yapmak için özel bir nedeni vardır: Hastanede çocuk sahibi olmanın nasıl bir şey olduğunu bilir.Johnny Depp, Jack Sparrow'u sonsuza dek kullanıyor

Oyuncu 2007'den beri hastaneleri ziyaret ediyor. Depp, korsan mevkidaşının söyleyeceği müstehcen repliklerden hiçbirini okumaz. Bunun yerine, oyuncu, genç hastalara atıfta bulunarak, 'ilk eşlerle' 'arazi düzenini' elde etmek istediğini söylerdi. Depp, tam korsan topluluğunu, hatta kılıcını bile getireceğinden emin olacaktı ki, ziyaretlerinden birinde aslında geride bıraktı. 2017'de Depp'in B.C.'yi ziyaret ettiği görüldü. Çocuk Hastanesi ve her çocuğa oyuncu ile zaman geçirme şansı verildi.'BC Çocuk Hastanesi'ndeki hastalar, bugün dünyanın en ünlü korsanlarından biri olan Kaptan Jack Sparrow'u ziyaret etmekten çok memnun kaldılar. Aktör Johnny Depp, yenidoğanlardan gençlere kadar her hastayla bire bir görüşmek üzere 5 saatten fazla zaman geçirerek altın bir kalbe sahip olduğunu gösterdi. ' hastanenin resmi Instagramı bir gönderiye yazdı .

Depp, kendisi de aynı yerde olduğu için bu çocukların ebeveynlerine sempati duyabilir.Lily-Rose Depp çocukken sağlıktan korktu

Johnny Depp’in kızı Lily-Rose, şiddetli E.coli enfeksiyonu nedeniyle 2007 yılında Londra’da Great Ormond Street Hastanesi’nde hastaneye kaldırıldı. Enfeksiyon, kızının böbreklerinin geçici olarak bozulmasına neden oldu, ancak kız tamamen iyileşti. Minnettarlığını göstermek için Depp, bu yıllık geleneği başlatarak, kızının Serçe kılığına girdiği hastaneye geldi.

Ellen DeGeneres ile şovunda yaptığı bir görüşme sırasında, aktör bu konu hakkında daha fazla yorum yaptı. 'Aslında çok eğlenceli, üç buçuk saatlik bir doğaçlama gibi, biliyorsun,' dedi talk-show sunucusuna. DeGeneres, Depp'in yaptığı şeyin 'tatlı' olduğunu söylediğinde ve sık sık yapıp yapmadığını sorduğunda, 'Elimden geldiğince sık' yanıtını verdi.

'Nereye gidersem gideyim, kutuya Kaptan Jack'i getiririm,' diye şaka yaptı. “Yetişkin hastalıklarıyla uğraşan tüm bu harika çocuklarla tanışıyorsunuz. Ve yüzlerinde bu inanılmaz cesareti görüyorsunuz, [ama] sadece dağılan ebeveynleri. Bu yüzden karakterimi bozmuyorum, onları güldürmek için elimden geldiğince aptalca şeyler yapmaya çalışıyorum. 'Johnny Depp için bunu yapmanın neden bu kadar önemli olduğunu anlamak kolay. Kızına gelince, şu anda her iki ebeveyninin izinden gidiyor. Şimdi sağlıklı olan 20 yaşındaki, şu anda onunla romantik bağları var gibi görünen bir model ve oyuncu. Kral başrol oyuncusu Timothee Chalamet.