Johnny depp tamamen temelsiz bir rapora rağmen 'ölümcül bir karaciğer krizi' ile karşı karşıya değil. Dedikoducu Polis sansasyonel iddiayı çürütebilir. Oyuncu tamamen sağlıklı.

Göre Küre ancak film yıldızı ölümcül bir karaciğer hastalığından muzdariptir ve bu onu '55 yaşında erken bir mezara' sokabilir. Bu teşhis, Depp'i gerçekten tedavi eden bir doktordan gelmiyor. Bunun yerine dergi, 'bir kişinin sesinden tıbbi rahatsızlıkları tespit etmek için bir bilgisayar programı kullanan' bir kurumun analizine dayanarak sonuca vardı.Depp ile yakın zamanda yapılan iki röportajı dinleyen kurum, 'karaciğerinin stresli olduğu' sonucuna vardı ve 'uzun vadeli, çok düşük enerjiden muzdariptir, bu da olup bitenlerin kolay veya hızlı bir şekilde düzeltilemediğini göstermektedir. Kurum, tek başına konuşma analizini kullanarak, oyuncunun bağırsaklarında 'sindirilmemiş yiyecekler, zehirler, bakteriyel yan ürünler ve toksinlerin kan dolaşımınıza geçmesine' izin veren 'mikroskobik delikler' olduğuna inanıyor.

Belirtilmelidir, tıp doktorları normalde fiziksel muayenelerle karaciğer fonksiyonunu test eder kan testleri, ultrason, MRI'lar, biyopsiler ve benzer prosedürler dahil. Karaciğer hastalıklarının teşhisi söz konusu olduğunda ses analizi yaygın bir uygulama değildir. Ayrıca Küre Kaynakları kişisel olarak Depp'i tedavi etmedi. Rastgele röportajlardan aktörün sesini kullanarak tıbbi sonuçlarına vardılar.

İlk olarak, Depp'in Haziran ayında, Avrupa'daki hayranlar için imza imzalarken aktörün normalden daha ince göründüğü fotoğrafları ortaya çıktığında bir sağlık kriziyle karşı karşıya olduğu iddia edildi. Ancak o sırada Dedikoducu Polis yıldıza yakın bir kaynak, onun tamamen sağlıklı olduğuna dair güvence aldı. Bu, aşağıdaki gibi güvenilir yayınlarla desteklenmiştir: İnsanlar , bunu kaydetti Depp 'mutlu ve sağlıklı' hissediyordu The Hollywood Vampires grubu ile turneye çıktı. E! Benzer şekilde bildirilen haberler Depp için 'endişelenmenize gerek yok' . Bu arada, 'Bu Gece Eğlence' şunu kaydetti: Depp, bazı hayranların endişelenmesine rağmen sağlıklı refahı hakkında. Film yıldızının sağlığı hala iyi.

Aslında, Pop Culture web sitesi The Hollywood Vampires ile sahnede Depp fotoğrafları bir aydan daha kısa bir süre önce ve 'her zamanki gibi sağlıklı göründüğünü' kaydetti. Görüntülerde, oyuncu gerçekten de bir önceki ay olduğundan çok daha az kırılgan görünüyor. Bunlara ek olarak, Depp, yazın çoğunu grubuyla dünyayı dolaşarak geçirdi. . Ölümcül bir karaciğer hastalığından muzdarip bir kişinin her gece sahnede rock yapabilme kapasitesi olması pek olası değildir.

Birkaç hafta önce, Depp, Comic Con'da sürpriz bir şekilde göründü yaklaşan filmi tanıtmak için Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları . Bir kez daha, ölümün eşiğindeki birinin dünyanın dört bir yanında bu kadar çok halka açık görüneceğine inanmak mantıklı değil. Yakın zamanda birçok saygın satış noktası tarafından kurulduğu gibi, Dedikoducu Polis Depp'in hala sağlıklı olduğunu doğrulayabilir.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.