On iki ay önce bir tabloid, Johnny Depp'in yeni bir hayata başlayabilmek için Rusya'ya taşındığını iddia etti. Karayip Korsanları star sürekli haberlerde olmuştur bu yıl, yani Dedikoducu Polis karantinasını gerçekten Hollywood'dan olabildiğince uzağa harcayıp harcamadığını görmek için geriye bir göz atıyor. İşte bulduklarımız.

'Korsan Johnny Çapayı Tartıyor'

Küre Depp'in 'şu anda tamamen lanetlenmiş hissettiğini' bildirdi. Görünüşe göre, 'artık Amerika'da yaşamaya uygun olmadığını ve bir yığın anlam ifade ettiğini fark etti. Rusya gibi bir yer ya da Avrupa'nın parasal sıkıntılarından sıyrılıp yepyeni bir başlangıç ​​yapabileceği başka bir bölgesi. ' Depp, bu karısına karşı o sırada devam eden dava ve aynı zamanda eski hukuk ekibine yanlış uygulama nedeniyle açılan dava nedeniyle para sıkıntısı içindeydi.Dedikoducu Polis Bu hikayeyi o sırada bozdu çünkü esasen havadan çıktı. Depp, Heard'a dava açan kişiydi, bu nedenle, magazin dergisinin dediği gibi gerçekten 'tamamen bıkmışsa', o zaman davayı basitçe geri çekebilirdi. Ayrıca yakın bir kaynakla kontrol ettik. Ed Wood hikayenin uydurma olduğunu doğrulayan yıldız. Depp ayrıca, Fransa ve Bahamalar gibi yerlerde dünya çapında büyük miktarda mülke sahiptir, ancak Rusya içinde veya yakınında hiçbir şey yoktur.

Peki Rusya'ya mı Gitti?

Hayır! Ayrıca davaları da düşürmedi. Depp yılını Los Angeles ve Londra arasında açtığı dava ile geçirdi. Güneş yer alıyordu. Depp o davayı kaybetti ve sırayla geri dönmemesi istendi Fantastik Canavarlar imtiyaz. Gerçi nakit sıkıntısı yok, olacağı gibi hala film için para alıyor neyse. Bu tabloid, Rusya'yı Hollywood'dan uzak bir yer olarak hiçbir yerden çekmedi, ancak mesafenin ötesinde bir kafiye ya da sebep yoktu.

Diğer Sahte Masallar

Bu Depp'in olacağını söyleyen aynı tabloid Noel'de ölü geçen yıl. Hâlâ yaşıyor, bu yüzden güvenemeyeceğiniz oldukça açık. Küre Depp ile ilgili hikayelere gelince. Hollywood tarafından reddedilen bir yıldızla ilgili başka bir hikayede, bu tabloid, Jim Carrey'nin bir 'tinseltown reddi' olduğunu iddia etti. dışlanmış olmak . Carrey büyük ölçüde kırmızı halı sahnesinden uzaklaşmayı seçti, ancak onu yine de yakalayabilirsiniz. Cumartesi gecesi canlı sık sık, bu yüzden bu tabloid'in onu gösterdiği dışlanmış gibi değil.

Bu tabloid ayrıca George Clooney'nin kaçan Amal sadece bir arabada fotoğrafı çekildiği için. İkisinin evlilik sorunları yok. Bu magazin dergisinin, insanların Hollywood'dan kaçtığı veya dışlanmış olduğu anlatısını tanıtmayı sevdiği oldukça açık, ancak bu tüm gerçeği söylemiyor. Depp neredeyse tamamen olumsuz nedenlerle halkın gözünde kalsa da, bu onun Rusya'ya kaçmak üzere olduğu anlamına gelmiyor.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Ellen DeGeneres Taşınıyor mu? Rapor Karısı Portia De Rossi'den 'Uzaklaştığını' Yazıyor

Julia Roberts Evlilik Sorunlarının Ortasında Hala 'Boşalıyor' mu?

Rapor: Ryan Gosling’in Ailesi Eva Mendes ile 'Bıkmış'

George Clooney, Karısı Amal Tarafından 'Terk Edildi' mi?

Ashley Graham, Instagram'da Şımarık İç Giyimde Streç İşaretleri Gösteriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.