Bir tabloid iddiaları Johnny depp eski karısının taciz iddiaları üzerine tüm Hollywood arkadaşlarını kaybediyor Amber Heard . Hikaye doğru değil. Dedikoducu Polis düzeltebilir.

Göre Star , Depp’in eğlence sektöründeki meslektaşlarının çoğu, aktörü iki yıllık evlilikleri boyunca fiziksel olarak ona saldırmakla suçlayan Heard'ın yanında yer alıyor. Film yıldızı iddiaları şiddetle reddetti ve geçen ay eski karısına 50 milyon dolarlık hakaret davası açtı. Ancak dergi, Depp’in yasal yanıtının Hollywood çevrelerinde ona herhangi bir iyilik yapmadığını söylüyor.Sözde bir kaynak çıkış noktasına 'Johnny akıllı olsaydı, bunu bırakması akıllıca olurdu,' dedi. Amber’in, özellikle genç Hollywood kalabalığı arasında tonlarca destekçisi ve iyi dilekçisi var. Johnny'yi savunan pek çok kadın, özellikle 40 yaşın altında bulamazsınız. ' Çıkış ayrıca, Depp’in ünlü arkadaşlarının oyuncuya 'sırtlarını döndüğünü' ve bunun 'Hollywood'da sonsuza dek kara listeye alınmasına' neden olabileceğini iddia ediyor.

Tabloid’in durum hakkındaki görüşü doğru değil. Depp aleyhindeki taciz iddialarının ve ardından gelen hukuk mücadelesinin Hollywood'daki konumunu karmaşıklaştırdığını söylemek doğru. Aslında aktör, hakaret davasında, Heard’ın iddialarının kendisine gelecek filmde bir role mal olduğunu iddia ediyor. Karayip Korsanları yeniden başlat. Ancak, Depp’in kendi arkadaşlarının onu terk ettiği fikri pek de doğru değil.

Depp’in en büyük destekçilerinden biri Hollywood Vampires grup arkadaşı oldu. Alice Cooper söyledi İlan panosu dergi geçen ay, 'Geçen yıl Johnny hakkında duyduğunuz her şey, yüzde 99 sadece boğaydı.' O esnada, Harry Potter yazar J.K. Rowling, Depp'in oyuncu kadrosunu savundu geçen yılın yan ürününde Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları . Birkaç ay önce filmin galasında, Depp ve yardımcı yıldızı Jude Law fotoğraflandı kırmızı halıda birbirlerini sıcak bir şekilde kucaklıyorlar. Oyuncunun savunmasına çeşitli şekillerde gelen diğer yıldızlar arasında Winona Ryder, Benicio del Toro, Depp'in eski sevgilisi Vanessa Paradis ve ilk eşi Lori Anne Allison yer alıyor.

Dedikoducu Polis ayrıca kayıtta konuşamayan Depp'e yakın bir kaynağı kontrol etti, ancak tabloid raporunun 'yanlış' olduğunu söyledi. Oyuncunun ünlü arkadaşlarının onu terk etmediğinden emin olduk ve durumun böyle olduğunu gösteren hiçbir şey yok. Star 2017'de yanlış iddialarda bulunduğumuz için bozduğumuz yerin aynısı Depp, Angelina Jolie ile çıkıyordu . Gazetenin 'kaynaklarının', oyuncunun kişisel hayatı ve hukuk mücadelesinin perde arkasında neler olup bittiğine dair sıfır içgörü sahibi olduğu oldukça açık.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.