Dır-dir Johnny depp 'orta yaş krizi' mi yaşıyor yoksa zayıflamış görünümü grubu için oynadığı bir 'rolün' sonucu mu? Bakma HollywoodLife gerçek içgörü için. Dedikoducu Polis blogun nasıl çelişkili 'özel teklifler' sunduğunu ortaya çıkarabilir.

Jon Voight Tochter Angelina Jolie

Son zamanlarda Depp'in zayıf ve yorgun görünen fotoğraflarının internette olumsuz tepkiler almasının ardından site, oyuncunun eleştiri ve endişeden “tamamen rahatsız olduğunu” duyurdu. Sözde 'Johnny'ye yakın bir kaynak', 'Arkadaşlarına grupla aradığı görünümün bu olduğunu söylüyor. Yaptığı her şey bir rol… Bu onun rock yıldızı görünümü. Aynı zamanda idollerinden Keith Richards'a da saygı duyuyor. '

Ancak sadece bir gün sonra, web sitesi son derece farklı bir anlatım sundu. İlk olarak Hollywood Vampires müzisyeninin 'endişelenecek bir şey olmadığını bildiği için değişen görünüşüyle ​​ilgili insanların endişelerini göz ardı ettiğini' iddia ettikten sonra, çıkış 'yaşlanmayla ilgili endişeli' olduğunu ve 'orta yaş krizi' nin sancılarını savundu. Açık olmak gerekirse, çevrimiçi yayın, Depp'in 'görünüşü konusunda iyi hissetmekten' 'yaşlanmayı sevmediğini' ve 55 yaşına girmekte zorlandığını sürdürmeye gitti.

Her şeyi sınırlamak gerekirse, blog şimdi Cumartesi günü Depp'in doğum günü şerefine yeni bir makale yayınlıyor ve bir 'orta yaş krizi' nden ya da sözde 'zorlu yaşam tarzına ayak uydurmak için nasıl bu kadar zorlandığından' hiç bahsetmiyor. aktör-rockçı olmak. Şimdi, son zamanlarda yıldız hakkında daha saygın yayın organlarının ne rapor ettiğini düşünün. İnsanlar nasıl paylaştı Depp 'sağlıklı' ve 'harika zaman geçiriyor' grubuyla gezerken. Biz Haftalık ayrıca Depp'in 'sağlıklı' olduğu doğrulandı ve 'herhangi bir önemli sağlık sorunu veya herhangi bir şeyden' muzdarip olmamak.

Ek olarak, grup arkadaşı Alice Cooper’ın asistanı Depp’in Instagram’daki savunmasına gel , 'O İYİ. Sık sık düzensiz bir hızda hareket ediyoruz ve hepimiz [açıklayıcı] yorgunluktan bitmiş durumdayız. HERKES gözlerini açar açmaz harika görünüyor mu? Uyurken harika görünen var mı? Peki ya son bir aydır her gün bir uçakta dünyanın dört bir yanına sıçrıyorlarsa? Hayır, bilmediğimi biliyorum. '

Jaden Smith und Sofia Richie

Ancak bunu paylaşmanın veya güvenilir yayınlardan gelen güvenilir haberlerin aksine, web sitesi bilindiği üzere HollywoodLies, okuyuculara tutarsız bilgiler sunuyor. Site, 'münhasır' ile bir haber kuruluşu kılığına giriyor, ancak çoğu zaman hikayelerinin gerçek ve anlayışlı olmaktan başka her şey olduğu aşikar. Burada durum budur.

(HL)

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.