Johnny depp son zamanlarda en kolay zamanı yaşamadı. Oyuncu oldu istismarcı olmakla suçlandı eski karısı Amber Heard'a karşı ve ikisi hala bunun üzerine epik bir hukuk kavgası içindeler. Geçen yıl, üretken aktörün arkadaşlarının Noel'e kadar öleceğinden korktuğu bir tabloid tarafından söylendi. Dedikoducu Polis tuhaf hikayeye baktı. Hikayeye ve aktörün bugünkü durumunu nasıl koruduğuna bir göz atalım.

Johnny Depp’in Sağlığı ve Düzensiz Davranışı

365 gün önce Küre cesurca sadece Johnny Depp'i bildirdi yaşamak için haftalar vardı . Gazeteye göre, Uykulu oyuk yıldızın içkisi, Amber Heard ile yaptığı mahkeme savaşlarında kontrolden çıkmıştı. İçeriden biri, Depp'in yakın tarihli bir kırmızı halı olayından önceki gece sabah saat 3'te odasına şişeyle votka sipariş ettiğini belirtti. Etkinlik sırasında bir kahve fincanından içkiyi yutuyordu. Vahşiydi! 'Kaynak, oyuncunun güvenlik ekibinin kırmızı halı etkinliği sırasında 'onu ayakları üzerinde sabit tutmaya çalışması gerektiğini' söyleyerek devam etti. Bununla birlikte, makale bunun hangi olay olduğuna dair ayrıntı vermedi. Yine de içeriden biri, Depp'in düzensiz davranışının otel odası hakkında şikayette bulunarak devam ettiğini, ancak 'odayı çöpe atmak' niyetiyle 'iyiydi' dediğini ekledi.

Johnny’nin Sağlığının Arkasındaki Gerçek ve Bu Sahte Söylentiler

Bu makale hakkında açılacak pek çok şey vardı, ancak Dedikoducu Polis bu tuhaf anlatının altına indi. O zaman, Dedikoducu Polis raporu Johnny Depp’in kampındaki bir kaynak tarafından yayınladı ve bize hikayenin yanlış olduğunu garanti etti. Depp’in yakın arkadaşlarından hiçbiri, Depp’in ölümün kapısında olduğundan endişelenmiyordu. Hikaye çıktığında Depp'in sergilediği bu 'mantıksız' davranışa gelince, aktörün fotoğraflarını bulduk. büyük açılışa katılmak Hollywood, Florida'daki Seminole Hard Rock Hotel & Casino'nun Karayip Korsanları yıldız mükemmel görünüyordu.

Dedikoducu Polis ayrıca yaptı Takip raporu Bu hikayede 2019'da Noel'den sonraki günler ve şok edici bir şekilde, Depp tatilden sağ kurtuldu. Bir yıl sonra, oyuncu hala etrafta dolaşıyor, çok canlı. Ne yazık ki bu, bir tabloid'in Noel'de ölen bir ünlü hakkında saçma bir hikaye uydurması değildi.

Phil Collins de Bu Söylentinin Bir Mağduruydu

Sadece birkaç hafta önce, benzer bir parçayı National Enquirer, ile aynı ana şirkete ait olan Küre Phil Collins'i iddia eden ölürdü Noel'e kadar. Son derece duyarsız ve yanlış makale, şarkıcının “ciddi sağlık sorunları” yaşadığını ileri sürüyordu ve arkadaşlar, ya bu bilinmeyen hastalıktan ya da eski karısının Miami malikanesine kilitlendiğinden sonra yaşanan kalp kırıklığından öleceğinden korkuyordu. Efsanevi davulcu, magazin dergisi için talihsiz bir şekilde, sahte haberi bozduğumuz gün 2021'de Genesis ile yeniden birleşme turu yaptığını duyurdu.

İle ilgili olarak Küre , güvenilmez gazeteden Johnny Depp hakkında birkaç rapor aldık. Geçen Aralık ayında, Depp'in Rusya'ya taşınmak . Birkaç ay önce, aynı derginin Depp'in 50 milyon dolar talep ediyor dönmek için Karayip Korsanları imtiyaz. Elbette her iki hikaye de doğru değildi ve basitçe söylemek gerekirse, bu magazin dergilerinin bu ünlülerin hayatlarına dair hiçbir fikri yok. Dedikodu medyası, bir A-lister'in ne zaman öleceğini kesinlikle tahmin edemez.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.