Gibi Johnny depp ve Amber Heard suistimal iddiaları nedeniyle mahkemeye çıktı, Angelina Jolie Depp ile evliliği sarsan bir ilişki mi var? Dedikoducu Polis bu tembel hikayeyi çürütebilir.

Biri, pek çok müstehcen ayrıntıyla devam eden uygun bir deneme ile düşünülürdü. Star Magazine bir şeyler uydurma ihtiyacı hissetmezdi. Bir kapak hikayesinde dergi, Jolie'nin bir resminin altına “Johnny, Angie ile Cheated!” Diye yazıyor. Kapak hikayesinde hiç bir şey yok mu? Dedikoducu Polis bu kapağı kolayca çürütebilir çünkü tabloid bir tane bile uydurmaya çalışmadı.Kapak hikayesi, eski Heard ve Depp arasında devam eden iddiaları basitçe yeniden ele alıyor. Her biri diğerini aşırı derecede alenen aile içi şiddetle suçladı. İkili, halen devam eden davayı çözmek için Temmuz ayı başında mahkemeye gitti.

Jolie'nin nereden geldiği kasıtlı olarak belirsiz bırakılır. Jolie'nin tek sözü, ikilinin basın yaptığı bir fotoğrafın altında geliyor. Turist . 'Öteki kadın?' magazin gazetesi diyor, ama gerçekten bir şey söylemiyor, sadece Jolie Heard ile evlenmeden önce eski sevgilisini 'dikkatli davranması' ve sert bir evlilik öncesi anlaşma yapması için uyardı '. Jolie'nin hikayeye dahil olmasının tam boyutu budur.

Bu klasik bir yem ve değiştirme. Magazin dergisi Jolie ve Pitt hakkında bir hikaye hazırlamayı asla zahmete sokmaz, sadece körü körüne kapakta bir ilişkisi olduğunu söyler. Ek olarak, Depp ve Jolie eski değiller, sadece eski arkadaşlar, bu yüzden bu tanıtım yazısı bile yanlış! 2017'de aynı tabloidi çürütmüştük. Jolie intikam alıyordu Brad Pitt'te Depp ile çıkarak. Depp'e yakın bir kaynak bize 'bunun tamamen yanlış' olduğunu söyledi. 2017'de bir yalandı ve artık bir yalan.

Ayrıca kapakta Depp'in sedyede duran, “Johnny'nin neredeyse öldüğü gece” yazısının yanında bir ok işaret eden bir fotoğrafı var. Gazete, bu fotoğrafın kritik derecede hasta bir Depp'e ait olduğunu ima ediyor. Dedikoducu Polis bu fotoğrafı duruşmanın kendisinde sunulan kanıt olarak takip etti. BBC, görüntüyü şurada yayınladı: duruşmadaki hikayeleri . Heard'ın eline bir şişe votka attığı iddia edilen Depp'i tasvir ediyor. Tuhaf kapağın düşündüğünüzün aksine, fotoğrafta ölmüyor. Tabloid standartlarına göre bile bu oldukça tembel. Geçmişte pek çok hikayesini çürütmüştük, örneğin Brad Pitt çocukları alıyordu Jolie'den karantinaya. Bu tamamen yanlış, çünkü Dedikoducu Polis hikayenin tamamen yanlış olduğunu söyleyen aileye yakın bir kaynakla konuştu.

Bu, Jolie'nin sahte bir flört söylentisini ilk kez papağan gibi parlatmaları da değil. 2019'da tabloid sorduğunu söyledi Keanu Reeves bir randevuya çıkar. Dedikoducu Polis bu makaleyi de çürüttü. Reeves'in temsilcisi bize bir reddinin gönderildiğini söyledi. Star makale yayınlanmadan önce.

Bu tabloid, geçmişte de Depp ve Heard ile topu düşürdü. Dedikoducu Polis Depp’in hikayesini çürüttü arkadaşlar ona sırt çeviriyor suistimal iddiaları üzerine. Aslında, Depp’in Jude Law ve Alice Cooper gibi birçok arkadaşı onun yanında yer aldı. Bu, bu karmaşık denemeden çıkan bu üretilmiş hikayelerin sonu olamaz. Tekrar kontrol edin Dedikoducu Polis hikayeler ortaya çıktıkça.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

anna kendrick justin timberlake dating