Karısının trajik ölümünün ardından Kelly Preston , bir tabloid iddia ediyor John Travolta emekli oluyor. Travolta’nın hem profesyonel hem de kişisel olarak geleceği hakkındaki spekülasyonlar, ölümünden bu yana arttı. Dedikoducu Polis gerçekte neler olduğunu görecek.Kelly Preston ve John Travolta sette buluştu Uzmanlar . İkili 1991 yılında evlendi ve 29 yıl evli kaldı. Preston, 12 Temmuz'da göğüs kanseriyle bir yıl süren savaştan sonra vefat etti. Magazin dergileri, onun ölümünü dergi satmak için hemen kullandı.Travolta’nın kederi, geleceği hakkındaki yaygın tabloid spekülasyonlarına yol açtı. Dünya şimdi Travolta'nın oyunculuktan vazgeçeceğini bildiriyor. Tek kaynakları, Travolta'nın 'tekrar kamera karşısına geçme arzusu olmadığını' iddia eden tek bir isimsiz içeriden. Sözde içeriden biri, Travolta’nın önceliğinin şu anda çocuklarını büyütmek olduğunu söylüyor, çünkü o ölmeden önce Kelly’ye onlara bakacağına söz verdi.

İçinde Travolta’nın açıklaması Preston’ın ölümünün ardından Instagram'da 'Annesini kaybeden çocuklarımın yanında olmak için biraz zaman ayıracağım, bu yüzden bizden bir süre haber alamazsanız beni şimdiden affedin' dedi. Travolta, Hollywood'dan kesinlikle uzaklaşmalı ki, gerektiği gibi yas tutabilsin ve aynı zamanda muazzam kayıplarını da işleyen ailesiyle zaman geçirme fırsatı yakalayabilsin.Travolta'nın çocuklarını büyütme sözü vereceğinden şüphemiz yok, ancak böyle bir söz kesinlikle Preston ve Travolta arasında olacaktı. Yakın arkadaşlar veya aile bile, bu içeriden birinin sahip olduğunu iddia ettiği içeriden bilgileri öğrenemeyecektir. Dedikoducu Polis Travolta'nın oyunculuktan ayrılıp ayrılmayacağını kesin olarak söyleyemem, sadece Travolta bunu bilirdi, ancak bu tabloid'in hikayesine bazı itirazlarımız var.

Makalenin sonuna doğru, bu anonim kaynak, Travolta’nın 'kariyerinin artık ona mutluluk getirmediğini' ve ardından 2018 yılındaki fiyaskosundan alıntı yapmak için cesaret verdiğini söylüyor. Gotti gideceğine dair kanıt olarak. Bir filmin eleştirel karşılanması ve karısının ölümü o kadar farklı dünyalardadır ki, onları aynı nefeste büyütmek ahlaksızlıktır. Travolta, eleştirel sevgililerle yaptığı adil paylaşımda rol aldı. Cumartesi gecesi harareti ve Yüz / Kapalı ve onun gibi flop payının yanı sıra Gotti veya Eski köpekler . Eleştirmenlerin onun emekli olmasıyla hiçbir ilgisi olmayacaktı.

Mindy Hall Rock der Liebe

Hollywood emekliliğinin büyük haberi, tipik bir tabloid kapak hikayesidir. TAMAM MI! Hak talebinde bulunuldu Sandra Bullock emekli oluyordu 2017'de değildi. Daha geçen ay National Enquirer dedim Morgan Freeman istifa ediyordu Hollywood, 'sağlık sorunları' nedeniyle Dedikoducu Polis tamamen yanlış bulundu. Kadınlar Günü , kardeş dergisi Küre Ellen DeGeneres'ın gösterisini bırakmak Bazı olumsuz hikayeler twitter'da trend olmaya başladıktan sonra. Hollywood emeklilikleri, magazin dergilerinin kapaklarında değil, resmi olarak hazırlanan beyanlarda bildirildi.Travolta ima etti Hollywood'dan uzaklaşmak bir süre için. Şu anda Quibi dizisinde rol alıyor. Hart . Şu anda ilerleyen herhangi bir projeye bağlı değil ve daha önce emekli olma arzusundan bahsetti. Bu oyunculuktan emekli olacağını veya emekli olmayacağını göstermiyor, sadece şu anda herhangi bir projesi olmadığını gösteriyor.

Travolta'nın şu anda bir sonraki projesinin ne olabileceğinden daha önemli düşünmesi ve işlemesi gerekiyor. Bu makaleye de güvenilmemelidir. Temasta söylendiğinde güvenilmezdi Travolta Scientology'den ayrılıyordu Preston’ın ölümü nedeniyle bir hikaye Dedikoducu Polis geçen hafta basıldı. Bu magazin dergileri sadece dergi satmak istiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis her iki şekilde de bir karara varamaz.