John Travolta ve Kelly Preston boşanmaya gitmiyorlar Olivia Newton-John , bu hafta düzmece bir tabloid haberine rağmen. Söylenti tamamen uydurma. Dedikoducu Polis iç kepçeye sahiptir.

Tabloid Kadınlar Günü Travolta ve Preston'ın yaklaşık 30 yıllık evlilikten sonra bölünmenin eşiğinde olduğunu iddia eden şüpheli kaynaklı bir makale yayınladı. Kanıt? Fazla değil. Çift kısa süre önce Brentwood, Los Angeles'taki evlerini sattı ve geçen hafta Travolta eski evine katıldı Gres Preston'suz G'Day USA Gala'da ortak yıldız Newton-John.Bu tek başına pek bir şey ifade etmiyor, ancak bu, derginin bazı eski moda spekülasyonlara girişmesini engellemedi. Preston ve Travolta'ya yakın sözde bir 'arkadaş' gazeteye, 'Kelly, John'un Olivia ile olan arkadaşlığında yüzünü ovuşturmasından bıktığını' söyledi. Evlerinin satışa çıkmasıyla bağlantılı olarak, bu görünüşe göre çiftin dışarıda olduğu sonucuna varmak için yeterli bilgi.

portia de rossi ellen de generes

Açıkçası, bu türden kötü söylentiler tam bir uydurmadır. Dedikoducu Polis teoriyi açıkça reddeden çifte yakın bir kaynakla konuştu. Travolta, Preston ile evlenmeden çok önce, birlikte ilk kez birlikte hareket ettiklerinden beri Newton-John ile arkadaştı. Ağustos 2019'da, Newton-John, hem Travolta hem de Preston ile uzun süredir arkadaşlığını doğruladı. Fox News ile bir röportajda: 'Harika. Sık konuşuruz. Ben de karısıyla iyi arkadaşım. ' Bunun on yıllarca süren arkadaşlıktan sonra aniden bir sorun haline geleceği fikri mantıklı değil.

Dahası, magazin dergisinin önemli bir vurgu yaptığı birçok evinden birini satan çift ile yaklaşan boşanma arasında hiçbir mantıksal bağlantı yok. Travolta ve Preston her zamanki gibi mutlu görünüyor. Geçen eylül yıl dönümlerinde, Preston, kocasına dokunaklı bir görev verdi Instagram hesabında. 'Tanıdığım en harika adam olan sevgili Johnny'ye,' diye yorum yaptı. 'Kaybolduğumda bana umut verdin, beni sabırla ve kayıtsız şartsız sevdim ... Sana olan aşkıma zımnen güveniyorum.'

Magazinlerin sevdiği derinlikler Kadınlar Günü batacak inanılmaz. Newton-John ve Travolta birlikte iki filmde rol aldı: Gres , 1978'de ve Bir Tür İkili, 1983'te. Diğer insanlarla 40 yıl evli olmak ve başka şeyler yapmak görünüşe göre aşırı hevesli magazin dergilerini bastırmak için yeterli değil, açık bir şekilde dramın olmadığı yerlerde drama aramak için yeterli değil. Dedikoducu Polis tamamen hayali hikayeler gibi benzer sahte hikayelerin çıkışını defalarca yıkmak zorunda kaldı. Bradley Cooper ve Lady Gaga’nın ilişkisinin efsanesi .

Was für ein Hund ist Kermit?

Bir araya getirin, Kadınlar Günü . Bunlar gerçek ilişkiler değil: İşlerini yapan, filmler üzerinde çalışan aktörler. Açıkçası, magazin dergilerinin büyük ekran ile gerçek hayat arasındaki farkı öğrenmesi gerekiyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.