John Travolta saç dökülmesiyle yıllarca savaştı. Düzenli olarak peruk takar ve azalan saç çizgisini, magazin dergileri ve diğer medya onu bu konuda çağırırken bile gizlerdi. Hatta bazıları bunun için onunla alay etti. Hepsi değişti.

Dünyada Görülen Instagram Gönderisi

Geçen yıl Pulp Fiction yıldız, kızıyla birlikte Instagram'da ilk kez temiz bir şekilde kesilmiş kubbesini gösteren bir fotoğraf yayınladı. İyi bir bakıştı ve takipçileri onu sevdi. Görünüşe göre bir yıl içinde Travolta, pek çok erkeği etkileyen o yaşlanmayı tamamen benimsedi. Görünüşe göre, Bay 305'in kendisi Pitbull'a teşekkür etmek için sahip olabilir.Bu gönderiyi Instagram'da görüntüleyin

Umarım herkes harika bir Yeni Yıl geçirmiştir!

Tarafından paylaşılan bir yayın John Travolta (@johntravolta) 6 Oca 2019, 15:08 PST tarihinde

Kariyerinin ilk yıllarında, John Travolta’nın saçları kadınları bayılttı ve erkeklerin onun lüks buklelerini taklit etmesine neden oldu. Danny Zuko ve Tony Manero gibi karakterler pompadorlarıyla efsaneviydi. 1990'larda kariyerinin yeniden canlanması Pulp Fiction uzun, düz bir grunge rocker görünümüne sahip olan Travolta’nın saçı, oyuncunun belirleyici özelliklerinden biriydi. Bu yüzden, doğa yoluna girmeye başladıktan sonra yıllarca tam bir saça sımsıkı sarıldı. Travolta, geri çekilen saç çizgisini gizlemek için genellikle peruk ve peruk kullanır.

John Travolta Sonunda Kelleşmeye Eğildi

Döneminin diğer süperstarları, tıpkı onunki gibi, saç köklerinin elinden alınmasını kabul ederken Pulp Fiction ortak yıldız Bruce Willis, Travolta direndi. Nedenini anlamak kolaydır. İçinde üzerinde bir görünüm Jimmy Kimmel Canlı konuk sunucu Lena Waithe saçlarının 'meşhur' olduğunu söyledi. Ayrıca sık sık kel olan aktris buna 'güzel bir yelesi' demeye devam etti. Waithe, Travolta kel bir adam olarak deyim yerindeyse 'dolaptan çıktığında' o viral Instagram gönderisine atıfta bulunuyordu.

O konuşmadaydı Kimmel Travolta, Pitbull'un ona kelin güzel olduğunu nasıl gösterdiğini ortaya çıkardı. Waithe başını traş etme kararından bahsetti ve nasıl hissettiğini sordu. The Gres star cevap verdi, 'Çok daha kolay, cehennem evet!' Waithe, 'biraz korkutucu çünkü nasıl kel görüneceğini asla bilemezsin' diyerek devam etti. Travolta ilhamını şöyle açıkladı: “Yıllar önce Paristen Sevgilerle onu traş ettiğim yere, bu yüzden alıştım. Tam bir şok değildi. ' Travolta daha sonra kel süperstar arkadaşını büyüttü. Pitbull ile arkadaş oldum. Hepimiz bir arada kalmalıyız, ”dedi Travolta. 'O da cesaretlendirdi ve aile onu cesaretlendirdi' diye devam etti. Bu yüzden onun için gitti.

Travolta Bir Kez Daha Peruk Taktı

Görünüşe göre bu günlerde Travolta, krom kubbe görünümünü tamamen benimsemiş ve perukları tamamen terk etmiş. Yaptığı tek istisna, Aralık ayında bir dizi filmde tanıtım yapmaktı. Gres Florida'daki hayran etkinlikleri. Yanında Danny olarak göründü ikonik müzikaldeki rol arkadaşı Olivia Newton-John , tabii ki Sandy gibi giyinmiş. Travolta o zamanki görünümü yeniden yaratmak için bir peruk takmıştı, ancak bu sadece karakter içindi. Geçen ay, traşlı görünümünü salladı.

Bu görünümde dikkate değer başka bir şey daha oldu Jimmy Kimmel ayrıca. John Travolta, aktris Kelly Preston, Ella Bleu Travolta ile kızının yanında yer aldı. Haziran 2018'de, TAMAM MI! yanlış olarak bildirdi Travolta, Ella'nın oyuncu olmasına izin vermezdi . Dedikoducu Polis O sırada hikayeyi bir yığın kanıtla çürüttü ve bir yıl sonra Ella, filmlerini ortaklaşa tanıtırken şovda onun yanındaydı. Zehirli Gül . John Travolta, Ella'nın oyunculuğuna sadece uymakla kalmadı, aynı zamanda kelliği olduğu kadar onu da kucaklamıştı. Aşağıdaki videoyu izleyin.