Karısının ölümünden beri Kelly Preston , John Travolta son zamanlarda ortaya çıkmasına rağmen oldukça düşük bir profil tuttu kızıyla birlikte bir Super Bowl reklamında . Bir tabloid, Travolta'nın tartışmalı Scientology Kilisesi'nden ayrılmayı planladığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis karşılaşmalar bunun gibi hikayeler her zaman, bu yüzden biraz temkinliyiz. İşte bulduklarımız.

15 Şubat 2021 tarihli In Touch dergisinin kapağı

(Temasta)'John Ücretsiz Breaks'

Göre Temasta , Travolta '45 yıl sonra ücretsizdir'. Scientology Kilisesi . Travolta, Preston’ın ölümünü duyuran açıklamasında, tabloid'in Scientology'ye karşı doğrudan bir önem taşımadığını iddia ettiği 'ailem ve ben, MD Anderson Kanser Merkezi'ndeki doktorlarına ve hemşirelerine sonsuza kadar minnettar olacağız' dedi. Bir kaynak, '[John ve Kelly'nin Scientology'den geri adım attığını gösteren' bir kaynak, 'Tıbbi personelin desteğiyle ilgili açıklama netti' dedi. Sanki Travolta 'Kiliseye ihtiyacım yok' yazıyordu.

Makale, Scientology'nin profesyonel tıbbi yardım konusundaki duruşunu incelemeye devam ediyor. 'Scientology'nin web sitesi, üyelerinin doktorları ziyaret edebileceğini ve ziyaret edebileceğini iddia ederken ... ancak Scientology Center'ın kapalı kapılarının ardında, gelişmiş tıbbi bakım arayışı hoş karşılanmıyor.' Makale, 'çocuklara odaklanıyor ve hayatlarını yeniden bir araya getiriyor' diyerek sona eriyor, bu da 'Kelly'nin isteyeceği şeydi.'

O Hala Bir Scientolog

Travolta temsilcisi, dini terk ettiğini reddeder. Travolta kilisenin yanında durdu oğlu Jeff vefat etti 2009'daki bir nöbetten sonra. Pulp Fiction yıldız o sırada 'Onların desteği olmadan başarır mıydım bilmiyorum' dedi. Scientology'nin ona şimdi de yardım etmesi mantıklı.

Tekrarlanan Bir Hikaye

Uydurma olmanın yanı sıra, bu hikaye de orijinal değil. Preston’ın ölümünden yalnızca iki ay sonra aynı tabloid, Travolta’nın Scientology'den ayrılmak 'Scientology hakkında ikinci düşünceler' aldıktan sonra. Ölümünden sadece haftalar sonra ailede ölümden kazanç sağlamaya çalışan aşağılık bir hikayeydi. Preston aynı zamanda bir Scientolog'du, bu nedenle tüm bu anlatının hiçbir gerçeği yok.

Cruise Hikayeleri, Too

Bu tabloid, Tom Cruise'un tartışmalı kurumdan ayrıldığını defalarca iddia etti. Cruise'un yapacağını iddia etti her şeyi anlatan röportaj Howard Stern ile Scientology hakkında. Böyle bir röportaj hiç olmadı, ancak birkaç ay sonra Cruise hakkında bir hikaye ile tekrar denedi. kızıyla yeniden bir araya gelmek için Scientology'den ayrıldı Suri Cruise.

Scientology'den ayrılan oyuncularla ilgili bu sansasyonel hikayeler nadiren gerçekten geçer . Bu sadece bir mecaz Temasta skandal bir şey vaat etmenin kolay bir yolu olduğu için geri çekilmeyi seviyor. Hem Cruise hem de Travolta hala kurumun üyeleridir, bu nedenle bu tabloid'in kişisel yaşamlarına dair herhangi bir kavrayışa sahip olduğuna güvenmemelisiniz.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Rapor: Pete Davidson’un 'SNL' Oyuncuları Onun Çıkmasını İstiyor

Rapor: 'Rail-Thin' Renee Zellweger 'Extreme' 500 Kalorili Diyet Üzerine

Alex Rodriguez, Ben Affleck’in Jennifer Lopez Hakkındaki Yorumlarına 'Öfkeli'

Demi Moore’un 'Korkunç Yeni Yüzü' Arkadaşları ve Aileyi Kaygılandırmak?

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.