O zamandan beri neredeyse bir yıl oldu Dedikoducu Polis hakkında bir söylenti ile karşılaştı Lori Loughlin ona sormak Dolu ev ortak yıldız John stamos hapisteyken çocuklarına bakmak için. Loughlin şu anda üniversiteye giriş skandalındaki rolü için hapis yattığı için geriye bir göz atalım ve nasıl yaptığımızı görelim.Stamos, Loughlin’in Çocuklarına 'Rehberlik Etmek' İçin

Göre Küre , Loughlin 'Olivia Jade ve Bella'nın ilgilenmesi gerektiğini düşünüyor ve bunu televizyondaki kocası John'dan daha iyi kim yapabilir?' Stamos'a yapıp yapamayacağı sorulmuştu kızlara göz kulak olmak ikisi de yirmili yaşlarında, o kilitliyken. Stamos 'yardım etmekten mutluluk duyuyordu' ve 'duygusal iniş çıkışları sırasında başları belaya girerse John'un güvenebileceği için orada olacağını bilmek Lori'yi rahatlatıyor.'Dedikoducu Polis televizyonun gerçek hayat olmadığına işaret ederek bu hikayeyi bozdu. Dave Coulier aslında Stamos’un kardeşi değil ve Loughlin ve Stamos gerçekten evli değiller. Olivia Jade ve Isabella Giannulli'nin ikisi de yetişkin olduklarında, bakılmaya gerçekten ihtiyaçları olmadığı sonucuna vardık. Loughlin'e yakın bir kaynak da bize bu hikayenin uydurma olduğu konusunda güvence verdi.

Ne Oldu?

Loughlin mahkum edildi iki ay hapis olma ihtimali ile Noel'e kadar . Loughlin’in kocası Mossimo Giannulli de şu anda kendi beş aylık hapis cezasını çekiyor. Tabloids aynı fikirde değil hapishane deneyimi nasıl gidiyor ama kızlarıyla parmaklıklar arkasından konuşmadığını biliyoruz. Ayrıca burası bir hapishane olduğundan, eğlenceli olmayacak .Cast of Rock der Liebe

Stamos Şimdi Büyüyor mu?

Loughlin kilitlendiğinde, Stamos yetişkin kızları için vekil ebeveyn olarak adım atmadı. O zamanki söylentilerin aksine Bob Saget ve Stamos asla arkalarını dönmediler yardımcı yıldızlarında, ama Loughlin hala kapalı Fuller Evi Nebraska'da olduğu gibi. Olivia Jade ve Isabella Giannulli değil acıyı uzaklaştırmak bir gazetenin iddia ettiği gibi, ancak kız kardeşler skandal yüzünden yakınlaştı.

Kylie Jenner neues Sexvideo

Loughlin Hala Hedef

Bu son sefer değildi Küre hedeflenen Loughlin. Birkaç ay sonra bu tabloid, Loughlin'in ondan kaçan tüm ünlülerin kaydını tuttuğunu söyledi. intikamın parçası her şeyi anlat . Ünlülere her şeyi anlatan tabloid bir elyaftır, ancak nadiren olurlar. Yaşam tarzı Üniversiteye giriş skandalına da karışan Felicity Huffman, her şeyi anlatan bir röportaj hazırlamak yanı sıra. Bu hikayeler hangi yıldızlarla ilgilenmenizi sağlamak için yapıldı. abilir aslında hiçbir şey söylemeden konuşun. Stamos artık Loughlin’in çocuklarını yetiştirmiyor, bu yüzden bu hikaye gerçekten de tamamen uydurulmuştu.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Joel ve Victoria Osteen Arasındaki Ağır Söylenti Boşanmanın Ardındaki GerçekJulia Roberts, Kısa Mesaj Yoluyla Kocası Tarafından Terk Edildi mi?

Rapor: Jennifer Aniston, Brad Pitt ile Nişanlandı 'İpuçları'

Rapor: Barbra Streisand 'Blindsided', Divorce Papers

Dolly Parton, Melissa Villasenor’un 'SNL' İzlenimine Tepki Veriyor

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.

sind paris hilton und nicole richie noch freunde