Josh Peck ve John stamos TV'de baba ve oğul oynamış olabilir, ancak gerçekte, ikisi de yeni baba olan sadece iki iyi arkadaş. The Fuller Evi aktör, babacanca bir tavsiyede bulundu. eski çocuk oyuncu YouTuber'a dönüştü ve Peck bunu takdir etmekten başka bir şey değildi. The Drake ve Josh star Stamos’un gururlu bir babaya dönüşmesi hakkında söyleyecek çok şeyi de vardı.

Josh Peck, John Stamos'un 'babalığı ezdiğini' söylüyor

Peck ve Stamos, 2018'de oğullarını Stamos'un oğlu Billy ile karşıladı ve dünyaya büyük girişini ilk gerçekleştirdi. Peck’in oğlu Max birkaç ay sonra onu takip etti. İkisi de ilk kez baba olsalar da, Peck söyledi VE Stamos, Max doğmadan önce babalık hakkında ona bazı değerli tavsiyeler verdi. Peck, en önemli dersin sadece 'etrafta olmak' olduğunu söyledi.Peck'in neden ona döndüğüne şaşmamak gerek. Büyük baba tavsiye için ortak yıldız. “Stamos zaten babalığı eziyor. Şaka yok, ”dedi Peck çıkışa. “John Stamos'un bebek bezini değiştirdiğini hayal edebiliyor musunuz? Demek istediğim, bu bebek şanslı. ' Peck devam etti, 'Ama oğlu Billy muhteşem ve bunun gibi bir şey elde edebilirsem [çok sevineceğim].'

Mary Kate und Ashley Olsen kleine Schwester

Stamos babalığa mükemmel bir geçiş yaşadı

Stamos'un bir baba olarak en yeni rolü muhtemelen oyuncunun şimdiye kadarki en iyi rolü. Josh Peck, Stamos'un baba olduktan sonra geçirdiği değişikliklerden bahsetti. 'Baba olmaya bu inanılmaz, güzel geçişi yaptı,' dedi Peck. Ve çok uzun süredir çocuk sahibi olmak istediğini biliyorum. Bu yüzden onun bu şekilde gelişmesini izlemek bir zevkti. ' Yakın olduğu ve derinden hayran olduğu birinin baba olma deneyiminden geçmesini izlemek Peck için ilham verici bir deneyim olmalı. Özellikle de kısa bir süre sonra aynı deneyimi yaşamak üzere olduğu için.

Josh Peck'e ayrıca yeni bebeği için vaftiz babasının rolü konusunda özellikle aklında biri olup olmadığı soruldu. John Stamos'un bu rol için mükemmel olacağı şiddetle ima edildi. Peck cevabıyla çekingen davrandı, ancak Stamos'un uygun olacağını kabul etti.

Belki, asla bilemezsin. Bir vaftiz babası olarak Stamos? Fena değil, ”dedi. Hayatının geri kalanında çocuğuma göz kulak olmasını isterdim. Çocuk vaftiz babası bölümünde kesinlikle çok daha kötüsünü yapabilirdi ve Stamos'un vaftiz babası olması kesinlikle küçük şapkasında bir tüy olurdu. Vaftiz babası olarak seçilip seçilmediğine bakılmaksızın, ancak Stamos ve Peck'in arkadaşlığının, genç Max'in hayatında her zaman 'Amca Jesse' olacağı anlamına geldiği açıktır.