Yaptı Meg Ryan ve John Mellencamp gizlice evlenmek mi? Bu iddia geçen yaz bir magazin gazetesinin sayfalarında basılmıştı ama tamamen uydurmaydı. Şimdi, söylentinin ne kadar aptalca olduğunu gösteren zamanla, Dedikoducu Polis kaydı düz ayarlayabilir.

'Amerika’nın sevgilisi piyasanın dışında!' ağladı bir makalenin ilk satırını National Enquirer geçen haziran. Kötü şöhretli güvenilmez magazin dergisi, Ryan'ın New York'ta nişanlısı Mellencamp'la bir alyans takarken 'oynaştığını' iddia etti (birlikte yürüyüşe çıkmışlardı). Çıkış ayrıca, Mellencamp ve Ryan'ın ne zaman ve nerede evleneceklerine dair 'tüm spekülasyonlardan sıkıldıklarını' iddia eden sözde bir 'kaynak' dan alıntı yaptı, 'bu yüzden sadece devam ettiler ve kendi başlarına yaptılar!'Her şeyden önce, Dedikoducu Polis Fotoğraflar halk arasında çiftin bir arada olmasına rağmen, magazin gazetesinin sadece Ryan'ın bir alyans taktığını söylediğini belirtmesi gerekir. Meg Ryan neden nikah yüzüğünü taksa da John Mellencamp onu bıraktı? Bu, Occam'ın Razor'unu hatırlamak için iyi bir zamandır: en basit cevabın muhtemelen doğru cevap olduğu fikri. Ryan muhtemelen aksesuar olarak alyans olmayan bir yüzük takıyordu, bu da insanların oldukça sık yaptığı bir şey.

İkinci, Mellencamp ve Ryan o kasım ayında ayrıldı ,Mellencamp 'tekrar evlenmek istemediği' için. İnsanlar, Bir kaynağa göre, ünlü bilgileri için çok daha güvenilir bir kaynak, Mellencamp'ın 'onu sevdiğini, ancak evliliğin hiçbir zaman bunun bir parçası olmadığını' bildirdi. Meg için bir evliliğin ne kadar önemli olduğu belli değil. Ama birlikte çok zaman geçirdiler ve ayrılmaları çok kötü. Gerçekten birlikte çok iyi anlaştılar. ' Bu ifade, ayrılığın acı olduğunu göstermiyor, ancak eski sevgililer için bir evliliğin gerçekleşmediği de apaçık ortada. Ayrıca, Mellencamp'ın şu anda güzellik gurusu Jamie Sherrell ile çıktığı bildiriliyor.

Cidden, okuyucular güvenmemeli National Enquirer bunun gibi 'ilk öğrenen' haberlerle. Haziran 2018'de, Dedikoducu Polis bir haber çıkardığını iddia ederek Ryan’ın romantik komedi başrol oyuncusu Tom Hanks, onu koridorda gezdirecekti. , hiçbir gerçek kanıta dayanmıyor. Geçen Ekim ayının başlarında, Meg Ryan ve John Mellencamp'ın evlenmesiyle ilgili bu hikayeyi yayınladıktan sadece dört ay sonra, tabloid görünüşe göre çift hakkındaki fikrini değiştirdi ve bunun yerine ayrıldıklarını iddia etti . Çift gerçekten o ayın sonunda ayrılmış olsa da, yayının o zamanki iddiaları için hiçbir dayanağı yoktu. Bu makale, sözde bölünmeyi görünüşte dostane bir ayrılıktan ziyade, 'büyük bir patlama' savaşı olarak çerçeveledi. Çıkış, Mellencamp ve Ryan hakkında tek bir ayrıntı bile alamıyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.