Are Meg Ryan ve John Mellencamp tekrar bir araya gelmek? Bir tabloid, eski nişanlı çiftin uzlaşmaya çalışabileceğini iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi düzeltebilir.

John Mellencamp, Meg Ryan’ın 'Yardım Hattı' Blingine Cevap Veriyor mu?

Dergi, TAMAM MI! John Mellencamp ve Meg Ryan'ın felaketle 'flört ettiğini' iddia ediyor. Gazeteye göre Ryan, Mellencamp’ın telefonunu “havaya uçuruyor” ve Jamie Sherrill ile devam etmesine rağmen, çağrılarına “mutlu bir şekilde” cevap veriyor. Tabloid kaynağı, 'Meg'in California, Montecito'ya son taşınması, onu Jamie'nin işinin olduğu yer olduğu için Los Angeles'ta bulunan John'a daha da yaklaştırdı,' diyor bir tabloid kaynağı, aralarından biri seçilmeden önce bunun yalnızca 'an meselesi' olduğunu ekliyor. telefonu aç.Meg ve John Soul Mates?

İçeriden biri daha ileri düzeyde, 'John ve Meg güzel zamanlardan bahsediyor ve anımsatıyorlar' diyor. Yayın notları, ikisinin 'dostları' bu buluşma karşısında şok olmadı. Her seferinde aynı şey oluyor. Onu kızdırıyor, ayrılıyorlar, onu özlüyor ve sonunda tekrar konuşmaya başlıyorlar ”diye açıklıyor kaynak. Tipster, 'sevimli bir bayan' olan Sherrill'e atıfta bulunarak sona eriyor, ancak içeriden biri Ryan ve Mellencamp'ın 'ruh eşi' olduğunu iddia ediyor. İçeriden, 'Arkadaşları arasındaki duygu, ne zaman bir araya gelecekleri değil, ne zaman olacaklarıdır' diye ekliyor.

John Mellencamp Devam Etti ve Sekmeler de Olmalı

Dedikoducu Polis ancak Meg Ryan ve John Mellencamp'ın yakın bir zamanda uzlaşacağına inanmıyor. Mellencamp’ın kız arkadaşı Sherrill, son zamanlarda müzisyenle olan ilişkisi hakkında konuştu ve onu 'oldukça harika' olarak nitelendirdi. Demek istediğim, o John Mellencamp. O çok özel biri ve buna saygı duymak istiyorum ... ve tüm söyleyebileceğim bu, 'dedi güzellik uzmanı Daha Yakın Haftalık. Bu, Mellencamp'ın Ryan'la bir romantizmi yeniden canlandırma niyeti varmış gibi gelmiyor.

Dan beri Ryan ve Mellencamp'ın ayrılığı , magazin dergileri her yerde, ikisi hakkında yanlış söylentilerle dolaşıyor. Birkaç ay önce Küre bildirildi Mellencamp, Sherrill ile evleniyordu. ve Ryan törenden men edildi. Gazete, Mellencamp ve Sherrill’in 'büyük' düğününün, Mellencamp'ın işlerin nasıl sona erdiği konusunda 'acı' olması nedeniyle oyuncuya yasak olduğunu iddia etti. Söz yazarı ayrılık nedeniyle hâlâ incinmişse, bırakın onunla evlenmeyi, Sherrill ile olan ilişkisinin mutlu olacağından çok şüpheliyiz. Dedikoducu Polis düzmece hikayeyi çıktığında düzeltti.

Hatta bazı gazeteler iddia edildi Ryan ve Mellencamp geçen yıl gizlice evlendi , hala nişanlandıklarında. Geçen Haziran National Enquirer Ryan ve Mellencamp, Ryan'ın sözde bir alyansla görülmesinden sonra ikisinin devam ettiğini ve özel olarak evlendiğini iddia etti. Dedikoducu Polis İkisinin evlendiğini gösteren hiçbir kanıt olmadığı için anlatıyı bozdu, Plus, Ryan ve Mellencamp sahte parça çıktıktan çok kısa bir süre sonra ayrıldılar. John Mellencamp veya Meg Ryan'dan gelen herhangi bir içeriden bilgi söz konusu olduğunda bu magazin dergileri umutsuz görünüyor.

Kararımız

Dedikoducu Polis, gerçeğin unsurları olduğuna inanır, ancak hikaye nihayetinde yanıltıcıdır.