Dır-dir John Mellencamp Jamie Sherrill ile evlenmek ve yasaklamak Meg Ryan düğünden? Yakın tarihli bir tabloid, şarkıcının eski nişanlısının sözde nikahına katılmasını yasakladığını iddia ediyor. Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı. İşte öğrendiklerimiz.Yeni bir makale Küre John Mellencamp'ın düğün güzellik gurusu Jamie Sherrill olduğunu bildirdi. Çıkış, şarkıcı-söz yazarı, koronavirüs salgını ortadan kalkar kalkmaz Sherrill ile evlenmeyi planlıyor. John Jamie'ye çoktan evlenme teklif etti ve bir an önce onunla evlenmek istiyor. Jamie'nin hayatının aşkı olduğuna ve hayatının geri kalanını onunla geçirmek istediğine inanıyor. İşler normale döndüğünde, onu karısı yapmak John'un en büyük önceliği olacak ”dedi sözde bir kaynak çıkışa.Sözde kaynak, törenin birkaç yüz konuğun katılımıyla “oldukça görkemli” olacağını söyleyerek devam ediyor, ancak kutlamalara davet edilmeyen kişi Meg Ryan. Çıkış, çiftin aktrisin orada olmaması konusunda 'katı' olduğunu iddia ediyor. Kabataslak kaynak ekliyor: 'Meg'in romantik geçmişlerinden dolayı değil, ama John işlerin bitişi konusunda hala kızgın olduğu için davet alamayacak.' Yayın, Mellencamp'ın Ryan olmadan 'yepyeni bir bölüm başlatmak' istediğini öne sürüyor.

Hikayedeki gerçeklerin tek parçası şudur: Ryan ve Mellencamp ayrıldı ve şu Mellencamp, Sherrill ile çıkıyor. . Ancak, diğer her şey yanlıştır. Karantina kaldırıldıktan sonra Mellencamp ve Sherrill evlenmeyecekler. Bir Mellencamp temsilcisi, hikayenin doğru olmadığını ve bir düğün planlamadıklarını söylüyor. Ek olarak, Ryan ve Mellencamp hakkında güvenilmezlik geçmişi olan tabloid'e inanmak zor.Dedikoducu Polis yalan iddia ettiği için Ağustos 2019'da sahte satış noktasını bozduo Meg Ryan, 'beceriksiz' bir burun ameliyatının ardından düğününü John Mellencamp'a iptal etti . Aptal hikaye, oyuncunun düğün için ameliyat olduğunu iddia etti, ancak 'büyük ölçüde geri tepti', şüpheli bir içeriden Ryan'ın aksilik nedeniyle düğün planlarını ertelediğini iddia etti. Tüm anlatı uydurma. Her ikisi de parçayı 'mutlak kurgu' olarak adlandıran Mellencamp ve Ryan için ayrı temsilcilere ulaştık.

İki ay önce, Küre Kardeş yayını, National Enquirer , bunu yanlış bir şekilde belirttiği için Tom Hanks, Ryan'ı Mellencamp'a sözde düğününde koridorda yürüyordu. . Dedikoducu Polis hikayeyi araştırdı ve hiçbir gerçek bulamadı Ayrıca Ryan'ın bir sözcüsü ile görüştük ve bize haberin 'sadece havaya girmeyen bir şey ve gerçeklikle hiçbir ilişkisi olmadığı' konusunda güvence verdi. Bu son düğün hikayesinde yaptığımız gibi, yanıltıcı makaleyi çıktığında çürütmüş olduk.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.