Bu haftanın magazin iddialarından biri John Mayer üzgün Katy Perry İle yakın zamandaki etkileşimi Orlando Bloom . Hikaye tamamen doğru değil. Dedikoducu Polis çürütebilir.

Mayer, Perry ile yaklaşık üç yıldır aralıksız bir ilişki yaşadı, ancak Star , hâlâ şarkıcıyı özlüyor ve onu 'kaçan kişi' olarak görüyor. Sözde bir kaynak dergiye şöyle der: “John depresyondayken içer. Ve son zamanlarda çok içiyor. ' Görünüşte sahte içeriden biri, Mayer'in bu ayın başlarında bir Grammy partisinde birçok kadınla sohbet ettiğini, ancak 'aşkı bulma şansı olmadığını' iddia ediyor.Bunların hiçbiri doğru değil. Dedikoducu Polis Kayıtta konuşamayan ortak bir arkadaşımız ve Mayer ile görüştü, ancak derginin makalesinin 'tamamen uydurma' olduğunu bize garanti etti. Gerçekte, tabloid, Perry’nin ünlü eski sevgililerinden birinin nişanı hakkında nasıl hissettiğini anlamış gibi davranıyor gibi görünüyor. Mayer'in eski kız arkadaşının nişanlanmasına üzülmediğinden ve durum yüzünden şişeye vurmadığından emin olduk. Çıkışın makalesi düpedüz doğru değil.

Dedikodu medyasının, Mayer'in geçmişteki aşklarını içeren hikayeler uydurma alışkanlığı vardır. Aralık ayında, Dedikoducu Polis paçayı ele vermek Star Kardeş satış noktası, TAMAM MI! , haksız yere iddia ettiği için Mayer, Jennifer Aniston ile romantizmi yeniden alevlendiriyordu . Bu hikaye anonim bir 'kaynak' dan gelen iddialara dayanıyordu, ancak Aniston'ın kendi temsilcisi kayıtta bize bunun yanlış olduğunu söyledi. İkili dostça kaldı ve Mayer, bu ayın başlarında aktrisin 50. doğum günü partisine bile katıldı, ancak bir araya gelmediler.

Ek olarak, çıkış, oyuncunun şu anki aşk hayatına dair çok az fikir veriyor. Kasım ayında, Dedikoducu Polis aynı dergiyi yanlış haber yaptığı için çağırdı Mayer, Larry David’in kızı Cazzie David ile çıkıyordu. . Zamanın da gösterdiği gibi, müzisyenin komedyenin kızıyla bir ilişkisi yok. İkisi basitçe arkadaş canlısı.

Ayrıca kayda değer, Star Diğer kardeş yayını, National Enquirer , geçtiğimiz günlerde Mayer, Perry ve Aniston'ı hep birlikte çevreleyen sahte bir hikaye yayınladı. Müzisyenin evi geçen Ağustos ayında soyulduktan kısa bir süre sonra, çıkışta haksız yere iddia edildi Aniston ve Perry 'pisliğin' üzerlerine sızacağından korktular çalınan günlükleri, fotoğrafları ve e-postaları şeklinde. Ancak, Mayer'in evinden çalınan özel dergi veya dizüstü bilgisayar yoktu. Hırsızlar müzik aletlerini ve mücevherleri aldı. Mayer ile Perry ve Bloom’un etkileşimini keyfi olarak ilişkilendiren bu son makale daha kurgudur.

Keith Urban Nicole Kidman getrennt

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.