Yıllarca, John Mayer sadece inanılmaz bir söz yazarı ve şarkıcı olarak değil, aynı zamanda Hollywood'un en ünlü playboy'u . Mayer, aralarında A listesindeki pek çok kadınla romantik bir ilişki içindedir. Jennifer aniston , Jessica Simpson , ve dahası. Mayer'in çıktığı tüm kadınları takip etmek neredeyse çok zor, ancak en büyük isimleri listelemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Jessica Simpson

Simpson ve Mayer, 2006 yazında çıkmaya başladı. İkilinin ilişkisi, Mayer'in tartışmalı 2010 yılından önce bile magazin dergileri için besleniyordu. Playboy pop yıldızını “ cinsel napalm . ' Simpson daha sonra anılarında röportaja verdiği tepkiyi anlattı: Açık kitap , tarafından yazıldığı gibi Bu gece eğlence . Benim çağrılmak istediğimin bu olduğunu düşünüyordu. Simpson, büyükannemin bunu gerçekten okuyacağı için yere yığılmıştım ve utandım, ”diye yazdı. “Bir kadın ve yatakta nasıl oldukları hiç konuşulan bir şey değil. Şok ediciydi. ' 2006 yılının sonunda, çift temelli ayrıldı.Wahrheit über Blake und Miranda

Jennifer aniston

Aniston muhtemelen bu listedeki en garip isimdir, ancak gerçek şu ki Arkadaşlar oyuncu John Mayer ile çıktı. Şubat 2008'de bir Oscar partisinde buluştular ve başarılı oldular. Yine de güzel zamanlar uzun sürmedi ve Mayer aynı yılın Ağustos ayında spor salonunun önünde tuhaf bir basın toplantısı düzenledi ve 'Ben bir deliğim. Amerikan bayrağını yaktım. Temelde bir ideali öldürdüm. ' Mayer'in birçok ayrılığı gibi bu da çok uzun sürmedi. 2009'da Aniston'ın Oscar'ıydı, ancak sadece bir ay sonra tekrar ayrıldılar.

Taylor Swift

Taylor Swift ve John Mayer, kapsamlı flört tarihleriyle ünlüler, bu yüzden sonunda bir araya gelmeleri biraz kaçınılmaz görünüyordu. Zamanları nihayet 2010'da geldi, ama uzun sürmesi gerekmiyordu. Aynı yıl ayrılmalarının ardından Swift, ilişkileri hakkında 'Sevgili John' şarkısını yazdı. Mayer bunu pek umursamadı ve onunla konuştu Yuvarlanan kaya şarkı hakkında hissettiği ihanet hakkında. Hiç e-posta almadım. Hiç telefon almadım. Gerçekten hazırlıksız yakalandım ve çoktan giyinmiş olduğum bir zamanda bu beni gerçekten küçük düşürdü. Demek istediğim, şimdiye kadarki en düşük seviyede biri seni daha da aşağıya tekmeleseydi nasıl hissederdin? ' Çıkışa söyledi. Bu çiftin asla, asla ve asla bir araya gelemeyeceğini söylemek güvenli.

Katy Perry

Katy Perry ve John Mayer, 2012 ile 2014 yılları arasında yaklaşık bir buçuk yıl boyunca tekrar bir araya geldiler. İkili, önce birlikte dışarıda yemek yerken, ardından Chateau Marmont'a gittiklerinde bir romantizm söylentilerini ateşledi. İlişki gelişigüzel başlamış olabilir, ancak Mart 2013'e kadar ilişkiyi bıraktılar. İsimsiz bir kaynak ile konuştu E! Haberler , onlara anlatmak , 'John, Perry'yi hâlâ çok seviyor ve ona karşı hisleri var. Tabağındakilerle çok fazla olacaktı. ' Sadece birkaç ay sonra Perry ve Mayer yeniden bir araya geldiklerinde, ara çok uzun sürmedi. Ne yazık ki, 2013'teki kısa ayrılıkları gibi, romantizm de devam etti. İkili, Şubat 2014'te son ayrılıklarını açıkladı.

Bu, Mayer'in tüm romantik fetihlerinin yalnızca kısmi bir listesi. Ayrıca Minka Kelly, Cameron Diaz, Vanessa Carlton ve hatta Jennifer Love-Hewitt ile bağlantılıydı. Şu anda, Mayer muhtemelen bekardır ya da özel bir bayanla görüşüyorsa, onu sessiz tutmaktadır. Geçmişini düşünürsek bu muhtemelen en iyisi olacaktır.