Hayat bir göz açıp kapayıncaya kadar değişebilir ve bu ünlüler için de geçerlidir. Bu hafta sağlık sorunları ve endişeli arkadaşlar hakkında bir dizi hikaye gördü. İşte şimdiye kadar kaçırmış olabileceğiniz şeyler.John Goodman donanma kıyafetli

(Kathy Hutchins / Shutterstock.com)John Goodman 'Zaman Tükeniyor' mu?

Yaşlandıkça hareketini temizlemiş olsa da, National Enquirer Goodman'ın yıllarca süren sağlık sorunları ve uyuşturucu ve alkol bağımlılığından sonra fazla zamanı kalmadığından derinden endişelendiğini bildirir. Bir kaynak, 'Doktorlar ona yıllarca içki içtikten sonra, karaciğerindeki hasarın hesaplanmasının zor olduğunu söylediler' dedi. Efsanevi oyuncunun sağlığı hakkında bildiklerimiz burada.

ist beyonce knowles wieder schwanger
Pembe kazaklı Wendy Williams

(Ron Adar / Shutterstock.com)Ariana Grande nicht schminken

Wendy Williams'ın 'Acil Psikolojik Bakıma' İhtiyacı Var mı?

Göre Enquirer 'Tren enkazı konuşma kraliçesi', bildirildiğine göre kuru temizlemecilerde vahşi bir çatışmanın ardından 'yine rayları atlarken' yakalandı. Bir doktor, 'Çok rahatsız edici şekillerde hareket ediyor' diye açıklıyor. Tutarsız görünüyor ve profesyonel bakıma çaresizce ihtiyaç duyuyor. Tartışmalı ev sahibi ile olan budur.

Sarı ve kırmızı kıyafetiyle mikrofonla konuşan Dolly Parton

(Carl Beust / Shutterstock.com)

Dolly Parton’ın Kocasının Yaşayacak 'Ayları' mı Var?

Parton, kocasının 'birincil bakıcısı' haline geldi. Enquirer , 'durumu büyük ölçüde azaldığı' için. Şarkıcının bir arkadaşı, çıkış noktasına “Carl'ı Tennessee'de yalnız bırakmaktan o kadar korktuğunu” söyler ki Başkanlık Özgürlük Madalyası'nı geri çevirir. Söylentiyi ve buradaki ülke simgesini kontrol ettik.sind Chip und Joanna gewinnt die Aufteilung
Kalabalığın ortasında gülümseyen Prens Harry ve Meghan Markle

(FiledIMAGE / Shutterstock.com)

Rapor: Prens Harry Meghan Markle Tarafından Düzenlenen Hollywood Kariyerini Başlatıyor

Sıcaklık Markle'ın 'Harry'yi kendini oraya koyması ve Hollywood'da çok daha fazla şaka yapması için cesaretlendirdiğini' ve James Corden ile yakın zamanda ortaya çıkışına bakıldığında, işe yarıyor gibi görünüyor. İçeriden biri, 'Dünya normale döndükçe, kendilerini daha fazla oraya koyacaklarını garanti edebilirsiniz' diye açıklıyor. Sussex Dükü ve Düşesi ile olan budur.

(Ron Adar / Shutterstock.com)

Danny DeVito, Rhea Perlman'ın Yüz Germe ile Evliliğini 'Canlandırıyor'?

Onlarca yıllık bir ilişkiyi paylaşsalar da, Küre Perlman’ın son makyajının nihayet '1971’de ilk çıkmaya başladıklarında çifti bir araya getiren büyünün bir kısmını geri getirdiğini' söylüyor. Şerefe Star'ın romantizmini tazelemek için birkaç kıstırıp tuttuğu bildirildi. İşte bu baharatlı söylentinin çift hakkında söyledikleri.