On altı kez dünya şampiyonu John Cena son zamanlarda mühendisle evlendi Shay Shariatzadeh . Dedikoducu Polis Geçenlerde, tıpkı eski nişanlısı gibi çocuk sahibi olabilmek için aceleyle evlenmesiyle ilgili bir hikaye duydu. Nikki Bella . O hikayeye geri dönelim, olur mu?

echtes kylie jenner sex tape

Bir Aile Kurmak İçin Aceleci Düğün?

Göre TAMAM MI! , John Cena 'zaten babalık için hazırlanmak 'Yıllarca baba olmakla ilgili' çitlerin üzerinde durduktan 'sonra. Bir kaynak, kendisinin ve Shariatzadeh'in 'hiç vakit kaybetmediğini' ve 'yıl bitmeden iyi haberler almayı umduğunu' söyledi. Cena'nın bir çocuklarla ilgili fikir değişikliği eski nişanlısı Nikki Bella'nın “anne olmayı ve babasının arkadaşlarının ne kadar mutlu olduğunu gördükten sonra. O ve Shay büyük bir aile istiyor. 'Cena Kararlıdır

Dedikoducu Polis Cena ve Bella'nın ayrıldığını belirterek bu hikayeyi bozdu özellikle Çünkü o çocuk istemedi . İkisi için bu da eski bir tarih değil Toplam Ceza Mayıs 2018'de yıldızlar dağıldı. Cena'nın eski sevgilisinin bir bebeği olduğunu göreceğini ve aniden başından beri istediği şeyin bu olduğunu fark edeceğini düşünmek mantıksız.

Yıl Büyük Bir Duyuru İle mi Geldi?

Cena ve Shariatzadeh'in 2020'nin sonuna kadar hamilelik umduğunu belirten bu tabloid söylemine rağmen, hamilelik duyurusu gelmedi. Oldukça açık Dedikoducu Polis bu hikaye tamamen yanlış. Cena bunun yerine Super Bowl reklamı Mountain Dew için.

Bu tabloid, asla bitmeyen gebelikleri bildirme konusunda kötü bir alışkanlığa sahip. Kate Middleton'ın dört numaralı bebeğe hamile 2018'de, daha sonra ikizlere hamile bir yıl sonra. Jessica Biel'in üç aylık hamile Aynı hafta doğum yaptı ve Julia Roberts olduğunu iddia etti 50 yaşında hamile o olmadığında. Bu tabloid, asla gerçekleşmeyecek gibi görünen gebelikler icat etmekten çekinmiyor.

Başka bir sahte güreş hikayesi için, bir keresinde Henry Cavill'in John Cena’nın Wrestlemania 28 rakibi Dwayne Johnson'a bir bir rol hızlı ve Öfkeli film . Cena önümüzdeki günlerde rol alacak F9 ama Cavill ya da Johnson ona katılacak gibi görünmüyor. Duruma yakın bir kaynak anlattı Dedikoducu Polis bu hikaye doğru değildi ve hiçbir döküm haberi aksini söylemedi.

Wer ist Kim Basinger verheiratet mit jetzt

Cena, özellikle çocuk meselesiyle ilgili anlaşmaları bozmuştur, bu nedenle, daha sonra bir baba olabilmek için bir evliliğe koşması son derece düşük bir ihtimaldir. Hamilelik söz konusu olduğunda kötü bir üne sahip olan ve 2020'nin sonuna kadar duyuru yapılmayan bu hikayenin tamamen yanlış olduğu aşikar.

Gossip Cop'dan Daha Fazla Haber

Jeopardy'in Tartışmalı Konuk Sunucusunun Yarışmacıları Öfkeli

Gwen Stefani, Blake Shelton’ın Kelly Clarkson’a Tüm 'Dikkatini' Verdiği İçin Kıskanıyor mu?

Angelina Jolie und Brad Pitt Beziehung

American Pickers'da Frank'e Ne Oldu? Bu Kadar Kilo Vermesinin Gerçek Nedeni

Kathie Lee Gifford 'The View' a mı Katılıyor?

Meghan Markle ve Prince Harry’nin Podcast'i Zaten İptal Edildi mi?

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.