John Cena görünüyor çeşitli projeleri ile çok yoğun bir programa sahip olmak . Cena'nın yavaşlama niyeti yok gibi görünüyor, ancak yoğun bir projeden diğerine geçmek bir oyuncudan çok şey alabilir. Cena'da Ekrandaki bazı efsanelerden zaten tavsiye aldım ama diğer çok tanınmış arkadaşlarından bazıları ilk adımı atmasına yardımcı oldu.

Eski güreşçi, son zamanlarda birçok büyük hit filmde görüldü. Yaban arısı , Tren enkazı , ve Engelleyiciler . Her karakter farklı olduğu için kendisinin farklı bir tarafını gerektirir. Cena, Hollywood ile nasıl başa çıkılacağı konusunda diğer yıldızlardan aldığı şaşırtıcı derecede benzer tavsiyeleri paylaştı.John Cena arkadaşlarının yardımıyla geçiniyor

Filmde, Tren enkazı , Cena, Amy Schumer tarafından canlandırılan filmin ana karakteri Amy ile sıradan bir ilişkisi olan spor salonu bağımlısı Steven'ı canlandırdı. Rol, oyuncu için daha çok komedi tarafıydı, ancak yine de hayran kitlesi arasında dikkate değer bir izlenim bıraktı - özellikle de Cena'nın karakterinin Schumer ile bir seks sahnesi sırasında meşru Mandarin Çincesinde konuştuğu bir sahne nedeniyle. İle bir röportajda GQ Cena, iki uzmanla konuşmadan önce rol için gergin olduğunu itiraf etti.

Oyuncu, iş dünyasının en komik kadınlarından Amy Poehler ve Tina Fey'den aldığı bilgelik sözleriyle komedi dünyasına adım atmayı başardı. John Cena, oyuncuların kendisini rahat hissettirdiğini ve kendisi olması için cesaretlendirdiğini hatırladı. Bu, en ödüllendirici ve alçakgönüllü duyguydu. Negatif olmaya çalışıyorlarmış gibi değil. Sadece komik olmamı istediler ve kendim olmamı istediler. Kendim gibi, gerçekten gergin, rahat hisseden birine yardım ettikleri için onlara ne kadar teşekkür etsem azdır. ' Cena dergiye söyledi .

Dwayne Johnson, Cena'ya işi hakkında nasıl iyi hissedeceğini söyledi

Ayrı bir röportajda oyuncu, güreşçiliğe dönüşen aktör Dwayne Johnson'dan benzer teşvik sözleri aldığını paylaştı. Cena, The Sports Daily sitesiyle, Johnson'ın eğlence endüstrisinde zorlu bir kariyeri yönetme konusunda onu yapmaya teşvik ettiği şeyi paylaştı.

Rock bana kendim olduğumu söyleyecek kadar gerçek oldu. Bence harika bir tavsiye. Tam ihtiyacım olduğu bir zamanda geldi, ' eski güreşçi açıkladı . Oyuncu, film dünyasında şansının en iyisi olmadığını ve Johnson’ın tavsiyesinin tam da vaktinde geldiğine devam etti.

'O dedi ki: 'Hey adamım, senin için senden hoşlanacaklar ya da senden nefret edecekler. Kendin ol. Aktör, en azından bu şekilde, günün sonunda, işin için kendini iyi hissedeceksin, 'dedi. Fey, Poehler ve Johnson’ın John Cena’ya tavsiyesi işe yaramış gibi görünüyor. Aktör, karizmatik benliği olarak şimdi de başrolde oynamaya başladı. Hızlı ve Öfkeli dizi. Oyuncu, hit serinin dokuzuncu filminde görünecek ve F9: Hızlı Efsane bu yıl sinemalarda olacak.