Patlayıcı derecede popüler belgesel dizilerinin ardından Kaplan Kral Mart ayında Netflix'te başlatılan söylenti değirmeni tüm hızıyla devam ediyor. Çoğu kişi, Carole Baskin'in kocasını öldürüp öldürmediği konusunda spekülasyon yapmaktan hoşlanırken, gösteri, yakalanan büyük kedilerin titiz konular tarafından muamelesi hakkında birçok konuşmaya yol açtı. Mahamayavi Bhagavan Antle, aka Doc Antle , yakın zamanda yaban hayatı kaçakçılığı suçlamalarıyla suçlandıktan sonra haber yapan.

Miranda Lambert auf Blake Shelton
Doc Antle ile görüşülüyor

NetflixAntle dahil birçok kişi haberlere hızlı bir şekilde yorum yapsa da, bu muhtemelen şaşırtıcı değildir. Joe Egzotik , Kaplan Kral 'S birincil konu, tartmakla zaman kaybetmedi. FMC Fort Worth federal hapishanesinde parmaklıklar arkasında olmasına rağmen, Exotic, esas olarak yanlış mahkumiyetini paylaşarak aktif bir sosyal medya hayatı sürdürüyor. Yine de Antle'ın iddianamesiyle ilgili haberler çıkınca, Exotic düşüncelerini dile getirmek için Twitter'a gitti.

Karakterleri biten Exotic, kendi Tweet'ine cevap vererek konuşmasına devam etti ve açıklamaya devam etti:

“… Tüm bunların arkasında gerçekten neler olup bittiğini ve DOJ'un bakmayı reddettiği somut delillerle birlikte. Carole ve PeTA bundan kurtulursa ve onları vahşi doğada korumak için eğitim için en iyi araçlar ve yaşam alanları sonsuza dek yok olursa, Amerika'da KİMSENİN bu ülkede bir daha bebek egzotik bir hayvanla etkileşime girmesine izin verilmeyecek. Ve hayvan endüstrisindeki en popüler iki kişi, Kasım 2020'den önce Amerika halkından ayağa kalkıp bu adaletsizliği sesinizi duyurmalarını istiyor. @DonaldTrump @DonaldTrumpJr @realjimrathmann @FLOTUS @PressSecretary @IvankaTrump @EricTrump @VP @KarenPence @ TedCruz @MarcoRubio @SeanHannity @ DougDeason # PardonJoeExotic #JoeExotic #DoWhatsRight #FreeTheTigerKing '

Şok: Joe Exotic, haberi tekrar affedilme iddiasını yapmak için bir sıçrama tahtası olarak kullandı. Dahası, PETA ABD’nin Esir Hayvanları Yasa Uygulama Direktörü Brittany Peet'e göre, Egzotik, geçmişte Antle'ı oldukça iğrenç suçlarla suçlamıştı. Peet, 'Doc Antle'ın bebekleri bir gaz odasına koyduğunu ve vücutlarını yerinde bir krematoryumda yaktığını söyledi,' diye hatırladı. 'O kedileri yakalanmamaları için [Birleşik Devletler Tarım Bakanlığı] 'ndan nasıl sakladıklarını ayrıntılı olarak anlattı.'

Joe Egzotik

Santa Rosa İlçe Hapishanesi

Brad Pitt hat ein Baby

Bu suçlamalar, Doc Antle'ın şu anda karşı karşıya olduğu ve yaban hayatı kaçakçılığı ile ilgili iki ağır suç ve Nesli Tehlike Altındaki Türler Yasasını ihlal etmek için hayvan zulmü ve komplo ile ilgili 13 ek kabahat içeren iddianamenin yanı sıra, en azını söylemek için dehşet verici. Sadece günün sonunda, sesi olmayanlara - büyük kedilere - gerçek adaletin sunulacağını umabiliriz.