Joaquin Phoenix'in ve Rooney Mara 'Nin ilişkisi genellikle yanlış tabloid hikayelerinin konusudur. Dedikoducu Polis çiftin bölünmesiyle ilgili birçok sahte makaleyi çürüttü. İşte düzelttiğimiz birkaç yanlış söylenti.

Aralık 2019'da, Dedikoducu Polis bozuldu National Enquirer haksız yere iddia etmek için Phoenix ve Mara’nın ilişkisi tehlikedeydi çünkü Ocak Jones sözde aktörün peşindeydi. Çıkışa göre, Deli adam yıldız, Oscar vızıltılarının ortasında aktöre 'sertçe vuruyordu' Joker . Phoenix, gerçekten de Pazar gecesi Akademi Ödülleri'nde En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı - ancak Aralık ayındaki makale temelsizdi. Phoenix ve Jones'un yollarının kesiştiğine dair hiçbir gösterge yok. Duruma yakın bir kaynak, hikayenin saçma olduğunu bize temin etti. İki ay sonra, Phoenix ve Jones arasında hala herhangi bir bağlantı bulamıyoruz.mit wem ist vin diesel verheiratet

Şubat 2019'da, Dedikoducu Polis seslendi Star bunu iddia etmek için Phoenix ve Mara, oyuncunun evlenmeyi reddetmesi yüzünden kavga ediyorlardı ve çocukları var. Şüpheli bir içeriden biri dergiye, Mara'nın bunu yapmasını istemesine rağmen, aktörün düğümü bağlayamayacak veya bir aile kurmayacak kadar işine kendini adamış olduğunu söyledi. Dedikoducu Polis ilişkilerinin güçlendiğine dair tüm kanıtlara işaret ederek hikayeyi çabucak çürüttü. Örneğin: Los Angeles'ta romantik bir gezinti sırasında ikisinin kolları birbirine dolanmış fotoğrafları. Bu arada, Phoenix ve Mara'nın geçen yıl bir ara nişanlandıkları bildirildi. Özel çift, nişanlarını resmen onaylamadı, ancak Vanity Fuarı Ekim ayında aktör hakkındaki profilinde, yayın Mara'dan 'nişanlısı' olarak bahsetti ve 'evlenmekte' olduğunu belirtti.

Dedikoducu Polis paçayı ele vermek TAMAM MI! talep için Aralık 2018'de Mara, Phoenix’in Joker rolünden çok 'korkmuştu' ilişkilerini zedelediğini. Magazin gazetesi, oyuncunun kız arkadaşını her zaman karakterde kalmakta ısrar ettiği için uzaklaştırdığını iddia etti. Joker Bu sahte makalenin yayınlandığı tarihte filme çoktan sarılmıştı - geçerliliğini çok tartışmalı hale getiriyordu. Her şeye rağmen, çifte yakın bir kaynak bize Phoenix'in kız arkadaşıyla evdeyken bir süper kötü adam olmadığını söyledi. Bir yıldan fazla bir süre sonra, çift çok birlikte ve Mara şu an nişanlısını ödül sezonu boyunca destekledi. Pazar gecesi Oscar'larında hemen yanında oturuyordu. Şaka devam ediyor TAMAM MI!

Ve Mayıs 2018'de, Dedikoducu Polis bir başkasını çürüttü TAMAM MI! hikaye iddia etmek Phoenix ve Mara bir bölünmeye yöneldi çatışan kişilikleri hakkında. Dergi, nerede yaşanacağı konusundaki bir anlaşmazlığın ardından çiftin 'yaza kadar resmen biteceğini' iddia etti. Çıkışa göre, Mara New York'ta yaşamak istedi, ancak Phoenix Los Angeles'ta olmakta ısrar etti. Hikaye, yayınlandığı zaman mantıklı değildi. Mara zaten Los Angeles'taydı ve Phoenix'in Hollywood Hills arazisine taşındıktan kısa bir süre sonra Los Feliz'i piyasaya sürmüştü. Çatışan kişilikleri de yok. Aynı sıralarda, çiftin bir arkadaşı şunları söyledi: New York Post , 'Birbirleri içindi. İkisi de utangaç ev kadınları, ikisi de basından nefret ediyor. ' Phoenix ve Mara hala Los Angeles'ta birlikte yaşıyor ve ikisi de bunu yapmaktan mutlular.

Kararımız

Dedikoducu Polis bu hikayenin tamamen yanlış olduğuna karar verdi.