Joanna Gaines günlerinden beri uzun bir yol kat etti Sabitleyici Üst . Gerçek televizyon yıldızı, en çok kocası Chip Gaines ile birlikte görünen HGTV şovundaki zamanıyla tanınır. Beş sezon boyunca, o ve kocası hayranlarına kendi ev tadilatı ve tadilat işleri yoluyla evleri nasıl tamir edeceklerini gösterdiler. 2018'de gösteri sona erdi ve milyonlarca hayranı mahvoldu. Ancak Gaines televizyonla işi bitmemişti ve markalarını sürdürmek için kendi planları vardı.

Çiftolsa bile çok çalışmaktan bir adım geri atmaları gerekiyordu kendi ağlarını, Magnolia Network'ü yaratıyorlardı. Ayrı bir röportajda Gaines kendine olan güveni ve yaptığı her şeyde nasıl alçakgönüllülük sergileyebildiği hakkında konuştu.İlham Verici Joanna Gaines

İle bire bir görüşmesi sırasında sevgilim , TV kişiliğine her zaman kendine güvenen biri olup olmadığı soruldu. ev tasarımı uzmanı yanıtladı , 'Güvenin benim için doğal olarak gelen şeylerden biri olduğunu hiç sanmıyorum. İnsanlar kendime güvendiğimi düşünüyorsa, bu gerçekten güvensizliğimi maskeleme şeklimdi, çünkü insanların gerçek beni gerçekten tanımasını istemiyordum. '

Es ist Will Smiths Sohn Homosexuell

Joanna Gaines, büyürken mirası nedeniyle her zaman alay edildiğini açıkladı. Hikayemi duymadıysanız, annem tamamen Koreli ve babam Kafkasyalı. Anaokulundaki çocuklar Asyalı olduğum için benimle dalga geçerlerdi ve o yaştayken, 'Ben kimim yeterince iyi değil' şeklini nasıl işleyeceğinizi gerçekten bilmiyorsunuz. ' devam etti.

Wie viele Geschwister sind in der Wayans-Familie?

Bu nedenle, kim olduğuna çok sonraya kadar güvenmediğini de sözlerine ekledi. Lise boyunca bile özgüveniyle mücadele etmeye devam etti. Ama Joanna Gaines yaşadıklarının neredeyse gerekli olduğunu hissetti. 'Öyleyse şimdi 37 yaşında bir kadın olarak, özellikle lisedeki o acı, kafa karışıklığı ve yalnızlık için minnettarım çünkü bunun bana şu anda yaptığım şey için bir yürek verdiğini hissediyorum,' Gaines belirtti.

Güven görünmekten daha fazlasıdır

Joanna Gaines, kendine güvenin kafa karıştırıcı olabileceğini hissettiğini, ancak bunun görünüşe dayandığına inanmadığını belirtti. 'Güzelliğin güven olduğunu düşünüyorsun, sahip olduğun şeyin güven olduğunu düşünüyorsun ... gerçekten güven, 'Yaptığım şeyi yapmak, elimden gelenin en iyisi olmak için yaratıldım.' hediye ve yetenekler, kim olduğunuzu ve hayatınızın bir amacı olduğunu bilmekten gelir ”diye paylaştı TV yıldızı.

Ve bunlar Joanna Gaines'in kendisinden hepimizin yaşaması gereken ilham verici sözler!